Anna (30 m.)
Nusibodo ieškoti.. :::225

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (18 nuotraukų)

Panašios anketos
Anketos numeris: 875583 Netinkama anketa
Vardas:Anna
Amžius:30 m.
Statusas:Netekėjusi
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (77)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Charakteringa.. :::034
Reikalavimai partneriui:
Norėčiau,kad nerūkytum! Esu pati nerūkanti ir tuom didžiuojuosi,o tu?
Norėčiau,kad nevartotum alhokolio. Nes negadinu gyvenimą,o tu? Pagalvok tai..
Hobis, pomėgiai:
Svajoti.. :::001
Knyga, filmas:
Filmai "Pražūtingas Mėnulis","Titanikas", "Tristan and Isolde".. Komedija"Sibiro kirpėjas"..
Knygos"Dzein Eir", "Aplink pasaulį",ir daugybė.....
Muzika:
Mmm.. . .atspėk :::045
Sporto šaka:
Viskas kas su sportu.. :::001 skraidyti . . . :::034 su parašiutu..
Gyvenimo šūkis:
Nepasiduoti!..
Juokingiausias nuotykis:
Pasimatymas.. :::034
Dar šis tas:
Esu kurčnebylė.. Jei netrukdo :::001 susipažinkim :::045 , tik rimti... :::001
Anketos informacija
Vardas:Anna
Slapyvardis:Anesta
Amžius:30 m.
Statusas:Netekėjusi
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
15%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
0%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Rugpjūčio 18 11:27
:::001 ..... 'Ežiukas' nuriedėjo kažkur, gražią puoduką - sudaužiau :::045 žydram dienorašty perpildžiau liūdnių žodžių - nebetelpa.. Piešinį suplėšiau :::002 nes sulijau viena.. Na, o saldainius - išdalinau mažiems vaikučiams nuo gatvės.. Nors šį tą gerą padariau.. :::028 Tikiuosi smarkiai nesupykai?.. :::045