Sandra (29 m. Vilnius)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (3 Фотографии)

Статистика анкеты
Отвечаемость:51%
Похожие анкеты
Номер профиля: 874911 Негодная анкета
Имя:Sandra
Возраст:29 m.
Ūgis:165 cm
Местность:Vilnius
Статус:Одинокая
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу парня
Ищу мужа
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (307)
Коротко обо мне
Требования для партнеров:
Pabendraučiau su linksmais, prisižiurinčiais, neieškančiais žodžio kišenėje, tvarkingais, mandagiais ir protingais vyrais iki 40 metu,jei atstumas tau ne kliutis- tinka is bet kurio miesto :::045 Nepykit, bet jei net savo nuotraukos neturite anketoje, atsakymo nesulauksite,nesu linkusi bendrauti su tuščiu langeliu :::034
Гобби, увлечения:
Aktyvus laikas gamtoje su gera kompanija, taip pat domiuosi fotografija, patinka keliauti ir pamatyti kažką naujo, nematyto, mėgstu leisti laika sporto klube begrojant mėgstamiausiai muzikai, daug kuo domiuosi, patinka naujovės ir visad stengiuos išnaudot visas gyvenimo teikiamas galimybes
Kнига, фильм:
Išvardinti biblioteką ir matytų filmų archyvą nebus labai gudru, o ir tikslo to daryti nematau :::001
Mузыка:
house,deep house,chill,electro,pop
Вид спорта:
krepsinis,tinklinis,plaukimas
Жизненное мото:
Niekada dėl nieko nesigailėk
Ещё кое-что:
Nedomina vedę vyrai
Информация анкеты
Имя:Sandra
Псевдоним:White_Angel
Возраст:29 m.
Местность:Vilnius
Статус:Одинокая
Дети:Нет
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу парня
Ищу мужа
Желания:Связаться с друзьями
Флиртовать
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Профессиональное
Рост:165 cm
Глаза:Зелёные
Волосы:Золотые, Прямые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
58%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
68%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
53%
Комментарии анкеты
2019.05.19 19:48RaCcoon III Meškėnas (38 m. Vilnius)
Merginos vardu Sandra visada pačios gražiausios  :::422