Justė (22 m. Vilnius)
Tram pam pam ^^,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (6 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:28186
Atsakomumas:89%
Paskutinį kartą lankėsi:Lankosi dabar
Anketa sukurta:2014.01.11 20:25
Anketa atnaujinta:2019.08.13 23:22
Panašios anketos
Anketos numeris: 874477 Netinkama anketa
Vardas:Justė
Amžius:22 m.
Ūgis:165 cm
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau vaikino
Klasė:
Nori susipažinti su šia mergina? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (54)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Su manimi nėra lengva. Nuotaikų kaitos, įvairūs norai ir kiti moterims būdingi dalykai mane taip pat vargina. Mokausi tai valdyti, bet ne visada pavyksta. Nėra lengvos pažinties su manimi, galiu užknisti, atsibosti, pasirodyti lėkšta, nemoteriška ir visokia kitokia, tačiau perlipęs atsargumo sieną galėtum pats nustebti, kokia rūpestinga, galvojančia 2-3 žingsnius į priekį, miela ir tiesiog pakankamai gabi mergina esu. Man sunku susirasti tinkamą vyrą sau,nes nenoriu jam būti nei mama, nei tarnaitė. Jis turi vertinti mane tokią, kokia esu, palaikyti mane ir padėti. Aš jam atsakysiu tuo pačiu ir dar daugiau.
Reikalavimai partneriui:
Romantiškumu ir paprastais dalykais įmanoma mane sužavėti :::045 vertinu draugiškumą, mielumą, rūpestingumą, dėmesingumą. Taip pat vyras turi būti vyriškas, toks, prie kurio jausčiausi saugi ir rami, kad žinočiau, jei man bus blogai, jis bus šalia. Didelis pliusas, jei myli vaikus ❤
Hobis, pomėgiai:
Labiausiai mėgstu užsiimti konditerija, nagų lakavimu, rankdarbiais. Bet neatsisakau ir padėti garaže tvarkant automobilį, daryti remontus, surinkinėti baldus ir kitus stereotipiškai "ne moteriškus" darbus.
Knyga, filmas:
Vis rečiau paimu knygą į rankas, tačiau tai vienas iš prasmingiausių laiko praleidimo būdu. Labiausiai man patiko šios knygos: Herbjorg Wassmo "Stiklinė pieno", Tammara Webber "Lengvai", Rūta Šepetys "Tarp pilkų debesų", Logan Belle "Bibliotekininkė". Dažniausiai žiūriu romantinius, animacinius, veiksmo filmus, komedijas ir kitokio žanro filmus. Nemėgstu siaubo filmų ;D
Muzika:
Kaip ir vieno konkretaus stiliaus neturiu. Klausau dainas, kurios per pirmas 10 sekundžių man pradeda patikti.
Sporto šaka:
Nesu užkietėjusi sportininkė (tai galima pamatyti iš figūros). Tačiau bandau prisijaukinti tiek sportą, tiek sveiką mitybą ☺
Gyvenimo šūkis:
Nemėtyk akmenų į mano kiemą - pastatysiu namą, mirsi iš pavydo! (o jei rimtai, ne baltarankė esu, tad tikrai pagalvok, ar nori mane paskatinti pasistatyti namą)
Juokingiausias nuotykis:
Daug linksmų ir juokingų nuotykių buvo :::001
Dar šis tas:
Susipažinkim :::045 nesikandžioju (tik tam tikrais atvejais, if you know what I mean 😂:::045.

Nebijok parašyti ir tiesiog "labas, ką veiki?", tai banalu, bet to užtenka pradėti pokalbį :::045
Anketos informacija
Vardas:Justė
Slapyvardis:blogamergyte
Amžius:22 m.
Gimimo diena:1997.01.09
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vieniša
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau vaikino
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Studijuoju
Ūgis:165 cm
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Rudi, Garbanoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
43%
Anketos komentarai
Nėra komentarų