Vik (36 m. Vilnius)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (9 photos)

Profile statistics
Received points:704
Responsiveness:34%
Visited last time:2024.05.28 20:54
Profile created:2014.01.03 19:01
Profile updated:2024.05.15 19:06
Similar profiles
Profile number: 873165 Inappropriate profile
Name:Vik
Age:36 m.
Ūgis:170 cm
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (34)
Briefly about me
Character:
Introvertiškas
Partner requirements:
Geras humoro jausmas, patrauklumas, gebėjimas sudominti/panašūs interesai. Žmonėms be nuotraukų anketose neatrašau.
Hobby, interests:
Tapymas, piešimas, mezgimas. Mokslinės fantastikos serialų žiūrėjimas. Dainavimas, grojimas gitara.
Book, movie:
Fantastika (ypač mokslinė), komedijos. Mėgstamiausios knygos - visa „The Hitchhiker's Guide To The Galaxy“ serija. Mėgstamiausi serialai – "Star Trek" ir "Doctor Who". Dėl mėgstamiausio filmo negaliu apsispręsti, nes filmą peržiūrėti užtrunka trumpiau, nei reikia prisirišti prie kažko.
Music:
Rokas, Indie, Pop.
Sports activity:
Lankau sporto klubą. Nemėgstu komandinio sporto.
Life credo:
Jei nežinai, dėl ko gyventi, gyvenk, kad sužinotum.
Most funny adventure:
Dauguma mano nuotykių – įsivaizduojami.
Something more:
Aš ramus ir logiškas žmogus - nekeliu dramų pati ir nemėgstu, kai kiti jas kelia. Labai vertinu gerą humoro jausmą. Esu beveik tipiška moksliukė :::001.

Rimtai susižavėti žmogumi man reikia nemažai laiko, todėl pirmiausia ieškau žmogaus, su kuriuo tiesiog būtų įdomu ir smagu leisti laiką.
Profile information
Name:Vik
Nickname:V1k
Age:36 m.
Gimimo diena:1988.01.20
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English
Education:Master
Now:Working
Height:170 cm
Weight:60 kg
Body type:Lean
Eyes:Brown/green
Hair:Brown, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
28%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
28%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Profile comments
No comments