Greta (26 m. Lithuania)
:::214

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (35 photos)

Similar profiles
Profile number: 865051 Inappropriate profile
Name:Greta
Age:26 m.
Ūgis:163 cm
Zodiac sign:Pisces
Region:Lithuania
Status:Unmarried
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (293)
Briefly about me
Character:
Geras
Partner requirements:
Yra yra keli
Hobby, interests:
Keliauti
Book, movie:
Įvairiai, priklauso nuo nuotaikos.
Music:
Įvairi, priklauso nuo nuotaikos
Sports activity:
Lengvoji atletika
Life credo:
Gyvenam tik vieną kartą
Most funny adventure:
buvimas su Inga, Aiste ir Laura ;D
Something more:
Dar šis tas
Profile information
Name:Greta
Nickname:gletocnikas
Age:26 m.
Gimimo diena:1995.03.07
Zodiac sign:Pisces
Region:Lithuania
Status:Unmarried
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Wishes:Penpals
Reach friends
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English, Russian
Education:Ph. D.
Now:Studying in university
Height:163 cm
Weight:45 kg
Body type:Lean
Eyes:Green/gray
Hair:Dark, Curly and long
Bad habits:Smoke occasionally, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
98%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
48%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
40%
Friends All friends (73)
Profile comments
2016.12.08 14:33Gediminas (35 m. Vilnius)
Grazi Tvarkinga :::001 Akys plaukai isvis nerealus :::001 :::422
2016.10.16 22:46Greta (26 m. Lithuania)
ačiū, gražuoli :::034 jei tampi laimingesnis taip komentuodamas, tai man gaila taves, atrodo vyras metuose, bet proto akivaizdžiai nėra :::001)
2016.10.16 22:18laimonas
kas cia per zvaira....
2016.03.25 14:51Tomas (28 m. Pasvalio rajonas)
Graži mergina :::001
2016.02.22 01:01Marius
:::407 :::740