Justina (30 m. Panevėžys)
:::n11

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (16 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:8806
Отвечаемость:96%
Число посещений:4188
Посещал последний раз:2019.09.11 01:31
Анкета создана:2013.10.23 21:33
Анкета обновлена:2019.09.11 01:30
Номер профиля: 863216 Негодная анкета
Имя:Justina
Возраст:30 m.
Ūgis:170 cm
Знак зодиака:Телец
Местность:Panevėžys
Статус:Одинокая
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу парня
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (136)
Коротко обо мне
Характер:
esu linksma panele,sneki,draugiska,neesu pikciurna,tiesiog, nereikia manes pykdyti :::001
Требования для партнеров:
tvarkingas, mokantis pakelti nuotaika, netylus, o veliau visakas su laiku :::045
Гобби, увлечения:
megstu fotografuoti,siuvyneti kryzeliu, kurti- rasyti savo mintis..
Kнига, фильм:
knygu siuo metu neskaitau,nerandu joms laiko. filmai- komedijos, kartais pasiziuriu siaubo,bet aisku,ne tokiu jau siaubingu,jog po to negaleciau miegoti :::001
Mузыка:
ivairia,priklauso nuo nuotaikos :::001 viena diena rusiska,kita galiu klausytis lietuviska ar angliska ar kokia kitokia :::001
Вид спорта:
krepsini,tinklini
Жизненное мото:
gyventi sia diena! :::001
Самое смешное приключение:
ju yra daug,reiketu ilgai rasyti :::001
Ещё кое-что:
net nezinau,jei noresite su manimi pabendrauti, rasykite :::001 lauksiu jusu laisku :::001
Информация анкеты
Имя:Justina
Псевдоним:justy
Возраст:30 m.
Gimimo diena:1989.05.06
Знак зодиака:Телец
Местность:Panevėžys
Статус:Одинокая
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу парня
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Профессиональное
В данное время:Работаю
Рост:170 cm
Вес:35 kg
Телосложение:Крупный
Глаза:Серо-голубые
Волосы:Коричневые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Иногда курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
83%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
88%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Комментарии анкеты
Нет комментариев