Vincas (24 m. Vilnius)
https://www.facebook.com/vincas.bitinas

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (16 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:1242
Отвечаемость:83%
Число посещений:2114
Посещал последний раз:2020.01.14 13:30
Анкета создана:2013.07.09 21:35
Анкета обновлена:2017.12.04 21:48
Похожие анкеты
Номер профиля: 848156 Негодная анкета
Имя:Vincas
Возраст:24 m.
Ūgis:191 cm
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Vilnius
Статус:Свободный
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Класс:
Хотите познакомится с этим парнем? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (2)
Коротко обо мне
Характер:
Savimi pasitikintis, drasus , charizmatiskas; neieskau zodzio kiseneje, iskalbus, geras klausytojas, kantrus, supratingas. Esu kompetetyvus, zaismingas, linksmas. Siltas, mielas, meilus, aistringas, istikimas.

Uzsispyres, motyvuotas - sunkiai siekiu savo tikslu. Nebijau pralaimeti. Perfekcionistas ant daiktu ir siekiu, pomegiu :::034! Mano humorui nera ribu - juokauju ir is saves, juokausiu ir is taves. Buna ir juodo humoro :p
Требования для партнеров:
Turi buti silta, meili, draugiska. Nepatinka perdaug drovios, perdaug valdingos, pikciurnos merginos.
Гобби, увлечения:
Megstu skaityti psichologija <3

knygos.

klipu kurimas - youtube , ar siaip streamai per twitch/ facebook.

Kompiuteriniai zaidimai, loginiai, stalo zaidimai, sporto zaidimai, pasimatymai su zmonemis, maisto gaminimas, kovines sporto sakos, kardio sportas, plaukiojimas, ginklai :O
Kнига, фильм:
Megstu sci-fi ir veiksmo, psichologinius ir siaubo filmus, kartais komedijas
Mузыка:
Weeknd, rap, dubstep, trap, melbourne bounce, bigroom, house, electro, rock, metal.
Жизненное мото:
Zmones keiciasi!
Самое смешное приключение:
viešai tokiu dalyku rasyti negalima :::034
Ещё кое-что:
ir geriau jei iskart mane pridetumete i https://www.facebook.com/vincas.bitinas per kur patogiau sneketis ;D
Информация анкеты
Имя:Vincas
Псевдоним:blackwolf
Возраст:24 m.
Gimimo diena:1995.03.20
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Vilnius
Статус:Свободный
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Хочу быть видимым(-ой)
Другие
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Высшее (университетское)
В данное время:Учусь в ВУЗе
Рост:191 cm
Вес:86 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Серо-голубые
Волосы:Чёрные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
95%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
50%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев