Vincas (25 m. Vilnius)
https://www.facebook.com/vincas.bitinas

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (16 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1242
Atsakomumas:83%
Apsilankymų skaičius:2114
Paskutinį kartą lankėsi:2020.01.14 13:30
Anketa sukurta:2013.07.09 21:35
Anketa atnaujinta:2017.12.04 21:48
Panašios anketos
Anketos numeris: 848156 Netinkama anketa
Vardas:Vincas
Amžius:25 m.
Ūgis:191 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (2)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Savimi pasitikintis, drasus , charizmatiskas; neieskau zodzio kiseneje, iskalbus, geras klausytojas, kantrus, supratingas. Esu kompetetyvus, zaismingas, linksmas. Siltas, mielas, meilus, aistringas, istikimas.

Uzsispyres, motyvuotas - sunkiai siekiu savo tikslu. Nebijau pralaimeti. Perfekcionistas ant daiktu ir siekiu, pomegiu :::034! Mano humorui nera ribu - juokauju ir is saves, juokausiu ir is taves. Buna ir juodo humoro :p
Reikalavimai partneriui:
Turi buti silta, meili, draugiska. Nepatinka perdaug drovios, perdaug valdingos, pikciurnos merginos.
Hobis, pomėgiai:
Megstu skaityti psichologija <3

knygos.

klipu kurimas - youtube , ar siaip streamai per twitch/ facebook.

Kompiuteriniai zaidimai, loginiai, stalo zaidimai, sporto zaidimai, pasimatymai su zmonemis, maisto gaminimas, kovines sporto sakos, kardio sportas, plaukiojimas, ginklai :O
Knyga, filmas:
Megstu sci-fi ir veiksmo, psichologinius ir siaubo filmus, kartais komedijas
Muzika:
Weeknd, rap, dubstep, trap, melbourne bounce, bigroom, house, electro, rock, metal.
Gyvenimo šūkis:
Zmones keiciasi!
Juokingiausias nuotykis:
viešai tokiu dalyku rasyti negalima :::034
Dar šis tas:
ir geriau jei iskart mane pridetumete i https://www.facebook.com/vincas.bitinas per kur patogiau sneketis ;D
Anketos informacija
Vardas:Vincas
Slapyvardis:blackwolf
Amžius:25 m.
Gimimo diena:1995.03.20
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Noriu būti matomas(-a)
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Studijuoju
Ūgis:191 cm
Svoris:86 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Juodi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
95%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
50%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų