Vincas (24 m. Vilnius)
https://www.facebook.com/vincas.bitinas

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (16 photos)

Profile statistics
Received points:1242
Responsiveness:83%
Times visited:2114
Visited last time:2020.01.14 13:30
Profile created:2013.07.09 21:35
Profile updated:2017.12.04 21:48
Similar profiles
Profile number: 848156 Inappropriate profile
Name:Vincas
Age:24 m.
Ūgis:191 cm
Zodiac sign:Pisces
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Class:
Nori susipažinti su šiuo vaikinu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (2)
Briefly about me
Character:
Savimi pasitikintis, drasus , charizmatiskas; neieskau zodzio kiseneje, iskalbus, geras klausytojas, kantrus, supratingas. Esu kompetetyvus, zaismingas, linksmas. Siltas, mielas, meilus, aistringas, istikimas.

Uzsispyres, motyvuotas - sunkiai siekiu savo tikslu. Nebijau pralaimeti. Perfekcionistas ant daiktu ir siekiu, pomegiu :::034! Mano humorui nera ribu - juokauju ir is saves, juokausiu ir is taves. Buna ir juodo humoro :p
Partner requirements:
Turi buti silta, meili, draugiska. Nepatinka perdaug drovios, perdaug valdingos, pikciurnos merginos.
Hobby, interests:
Megstu skaityti psichologija <3

knygos.

klipu kurimas - youtube , ar siaip streamai per twitch/ facebook.

Kompiuteriniai zaidimai, loginiai, stalo zaidimai, sporto zaidimai, pasimatymai su zmonemis, maisto gaminimas, kovines sporto sakos, kardio sportas, plaukiojimas, ginklai :O
Book, movie:
Megstu sci-fi ir veiksmo, psichologinius ir siaubo filmus, kartais komedijas
Music:
Weeknd, rap, dubstep, trap, melbourne bounce, bigroom, house, electro, rock, metal.
Life credo:
Zmones keiciasi!
Most funny adventure:
viešai tokiu dalyku rasyti negalima :::034
Something more:
ir geriau jei iskart mane pridetumete i https://www.facebook.com/vincas.bitinas per kur patogiau sneketis ;D
Profile information
Name:Vincas
Nickname:blackwolf
Age:24 m.
Gimimo diena:1995.03.20
Zodiac sign:Pisces
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Wishes:Penpals
Reach friends
Want to be visible
Other
Languages:Lithuanian, English, Russian
Education:Higher education (university)
Now:Studying in university
Height:191 cm
Weight:86 kg
Body type:Athletic
Eyes:Blue/gray
Hair:Black, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
95%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
50%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Friends
Profile comments
No comments