Valentinas (33 m. Vilkaviškio rajonas)
kas iesko tas randa :::045

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:5272
Atsakomumas:86%
Apsilankymų skaičius:6118
Paskutinį kartą lankėsi:2021.05.09 02:23
Anketa sukurta:2013.05.18 00:52
Anketa atnaujinta:2020.10.08 13:52
Panašios anketos
Anketos numeris: 840818 Netinkama anketa
Vardas:Valentinas
Amžius:33 m.
Ūgis:180 cm
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Vilkaviškio rajonas
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (11)
Trumpai apie mane
Charakteris:
atidus, įdomus, išradingas, siekiantis naujovių, mėgstantis tvarką; moka mėgautis gyvenimu, viskuo domisi, nebijo rizikuoti, namų žmogus; darbštus, atsakingas, tikslus, turintis stiprią valią prieraišus, laikosi duoto žodžio, jausmų žmogus, turintis savų keistenybių; mokantis elgtis įvairiose situacijose, gudrus, politiškas, jautrus, lengvai pažeidžiamas; naivus, lengvai viskuo patikintis, jautrus kito skausmui;geras patikimas ,uz mela pyksta,nes pats nemeluoja mylinciam zmoguciui:::045 ir .t.t

https://www.youtube.com/watch?v=PT2_F-1esPk&index=2&list=PL6ahrXJmrOz7Q9lMhdCbCQqxxYpsYHBK9
https://www.youtube.com/watch?v=ALZHF5UqnU4

https://www.youtube.com/watch?v=FneqmpQc9hg&t=2166s
Reikalavimai partneriui:
labiau emociniai jausmai ,rysys jai tai turesime ir sieksime kartu pasieksime vienas kito sirdis ,nors jos ir buvo sudauzytos...taciau imanoma su laiku viska sudeti i vietas gera mergina geras vaikinas tai puiku:::045 ,buk visada savimi tokia kokia esi ir viskas bus puiku)
Hobis, pomėgiai:
Domiuosi ivairiais dalykais ir vis atsiranda naujų chobių
siuo metu ,skridineju su frenstyle dronu ,elektronikos butinė tech remontas
,taipat kompiuterinės techonologijos vystimasis... ,
važinėjimas dviračiu,riedučiais mėgstu vairavimą ,tolimas keliones ,trumpos keliones ,
namų buvimas .
naujų dalykų išradimas veda prie didesnio tobulumo bei supratimas kitos grupės zmoniu minciu išsrezgimas (psichologija) megstu buti savimi ir ne daugiau kitu ,megstu ziureti filmus :::045 ir t.t
Knyga, filmas:
mokslo knygos,pamokancios,romanai ,viskas kas itraukia:::045 siuo metu neskaitau (dirbas uzima si laika)
Muzika:
ivairi ,pagal situacija ir pagal nuotaika priklauso. bet gana rinktines ,kiti praso yrasyti.
Sporto šaka:
lengvoji atletika,rieduciai,dviratis,begimas,,nevengiu sporto:::045
Gyvenimo šūkis:
neskubek ,visada busi pirmas ir laimingas:::045
Juokingiausias nuotykis:
registruojantis cia ;D
Dar šis tas:
esu subrendes vyras ,domina tik rimti santykiai ir veiksmai ,esu linksmas zmogus su manimi nenuobodu visada galesi daug ka ismokti nuo manes kur paprastai kiti vyrai i motery ziuri kaip i daikta :::045
Anketos informacija
Vardas:Valentinas
Slapyvardis:scorpion2020
Amžius:33 m.
Gimimo diena:1987.06.16
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Vilkaviškio rajonas
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Rusų, Kita
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:180 cm
Svoris:90 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rudos
Plaukai:Tamsūs
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
93%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
78%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų