Ignas (29 m. Kaunas)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (6 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1871
Atsakomumas:83%
Apsilankymų skaičius:1884
Paskutinį kartą lankėsi:2021.04.09 18:09
Anketa sukurta:2013.05.06 19:49
Anketa atnaujinta:2017.10.17 09:15
Panašios anketos
Anketos numeris: 839276 Netinkama anketa
Vardas:Ignas
Amžius:29 m.
Ūgis:183 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (4)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu linkęs daug juokauti, tačiau kuomet kalbama rimtomis temomis sugebu susikaupti ir kalbėti konkrečiai. Mėgstu ginčytis arba kaip kiti sako - diskutuoti. O. Bet. Tačiau. Visada stengiuosi suprasti savo pašnekovą, mokausi savo principams parodyti principus ir neleisti pirmiesiems principams imti viršūnės. Manau taip galima išvengti visiškai bereikalingų skandalų, kivirču ir tiesiog absurdiškų situacijų. Labai noriu pasakyti, kad esu ramus, bet vėlgi, atsiradus tam tikroms aplinkybėms esu visiškai nenuspėjamas. Taip, taip, mano charakteris nėra iš lengvųjų, tačiau tuos žmones, kurie išlieka su manimi aš labai gerbiu ir myliu.
Reikalavimai partneriui:
Reikalavimai labai paprasti, kadangi aš nesu pats iš savęs labai didelis aukselis, man atrodo jog su partneriu norėčiau rasti kalbą, apie nieką ir tuo pat metu apie viską, apie vėją, apie muzika, apie svajones. Norėtūsi, kad tyla, kuri atsiranda tarp dviejų žmonių nebūtų nejauki, o atvirščiai, raminanti ir leidžianti atsipalaiduoti. Juk taip gerą kartais tylėti apsikabinus ar ne?
Hobis, pomėgiai:
mėgstu kartais pafotografuoti, bandyti įgyvendinti naujas įdėjas ar pakopijuoti jau esančias.Mėgstu gaminti maistą, išbandyti kažką naujo ar tiesiog nustebinti kitus. Dievinu muzika ir jos paieškas, kartais galiu savo laisvu laiku kiaurą parą ieškoti naujų dainų, naujų atlikėjų.
Knyga, filmas:
Knygos jau senokai į rankas nebuvau paėmęs, bet galėtu kas nors padėti šį mano pomėgį atgaivinti. Juk smagu kartais atsigulus skaityti dviesę vieną ir tą pačią knygą, puslapis, po puslapio...

Jeigu tau patinka siaubo filmai, valio, dar nepradėję bendrauti turime vieną bendrą pomėgį, o jeigu ne, viskas gerai, juk visi esame skirtingi su skirtingais pomėgiais.
Muzika:
http://www.youtube.com/watch?v=6p6PcFFUm5I

Bet čia tik kaip pavyzdys, nevisa mano klausoma muzika yra tokia, esu įvairaus stilių ir žanrų megėjęs. Bet minoras visada man sukelia šiurpuliukus.
Sporto šaka:
Krepšinis, futbolas, stalo futbolas ir tinklinis.
Gyvenimo šūkis:
Bijai vilko - neik į mišką.
Juokingiausias nuotykis:
Jei rasim bendrą kalbą, manau ne vienu ir ne dviem galėsime pasidalinti.
Dar šis tas:
Kartą mačiau paveikslėlį, kuriame buvo nupaišytą senyvo amžiaus pora. Po paveikslu buvo užrašytas dialogas, kuris skambėjo taip:
- Seneli ir senele, kaip jūs kartu jau 40 metų? Visi juk skiriasi, susiranda naujus partnerius, vėl skiriasi ir vėl, ir vėl, ir vėl...
Senelis atsakė labai paprastai, bet tai buvo gražiausias atsakymas, kurį aš skaičiau:
- Matai, mes užaugę tokiais laikais, kai senus žaislus kaip išgalėdami taisydavom, nes jie buvo labai svarbus ne tik materialine prasme, bet ir dvasine. Šiais laikais visi senus žaislus išmeta ir keičia naujais.
Anketos informacija
Vardas:Ignas
Slapyvardis:IgnasG
Amžius:29 m.
Gimimo diena:1992.05.12
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Bakalauras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:183 cm
Svoris:70 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Žalios
Plaukai:Rudi, Banguoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Kartais išgeriu
Anketos komentarai
Nėra komentarų