Agnė (21 m. Utena)
parašyk - pabendrausim :::028

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (26 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:18821
Atsakomumas:93%
Apsilankymų skaičius:10245
Paskutinį kartą lankėsi:2020.07.03 19:24
Anketa sukurta:2013.02.03 13:41
Anketa atnaujinta:2019.10.24 18:48
Anketos numeris: 824725 Netinkama anketa
Vardas:Agnė
Amžius:21 m.
Ūgis:169 cm
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Utena
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Klasė:
Nori susipažinti su šia mergina? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (91)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Pabendrausit - pamatysit :::001
Reikalavimai partneriui:
Man labai svarbu, kad mano partneris būtų: atsakingas, nuoširdus, nebūtų dviveidis, melagis. Žmogus, kuriuo tvirtai galėčiau pasitikėt, kad ir kas benutiktų. o išvaizdoje pirmoje vietoje manau yra tvarkingumas. toliau, plaukų spalva , akys - nėra itin svarbu, nes daugelis yra vienaip ar kitaip simpatiški, kažkuo patraukiantys mano akį :::001
Hobis, pomėgiai:
Hm.. mėgstu paskaityt knygas šaltais žiemos vakarais, truputį sportuoju, labai mėgstu gaminti įvairiausius patiekalus.. Tad su manim alkanas nebūsi :::034
Knyga, filmas:
Knygas dažniausiai skaitau psichologines, romanus.
O filmus žiūriu labai retai :::001
Muzika:
Šiuolaikinė.
Sporto šaka:
Lengvoji atletika .
Gyvenimo šūkis:
Jei ateisi , ateik ILGAM.
Juokingiausias nuotykis:
Neturiu dar tokio. ;D
Dar šis tas:
DĖMESIOOOOO

BE FOTO galit net nesivargint :::001
Anketos informacija
Vardas:Agnė
Slapyvardis:Agnee01
Amžius:21 m.
Gimimo diena:1998.12.11
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Utena
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Studijuoju
Ūgis:169 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rudos
Plaukai:Tamsūs, Banguoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
58%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
70%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
63%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
20%
Draugai
Anketos komentarai
2019.04.29 00:20Mantas
Jai matot pas panele bent 70% atsakomuma ,tai zinokit ,kad tai zmogiskas zmogus ,o jai matot 93% procentus tai zinok ,tai ne zmogus ,tai tesiog angelas :::045 
2013.12.10 18:28Algedas (22 m. Šiauliai)
grazuole :::001