Povilas (30 m. Vilnius)
woop woop

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (6 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:0
Apsilankymų skaičius:21
Paskutinį kartą lankėsi:2022.06.24 17:06
Anketa sukurta:2013.01.18 05:26
Anketa atnaujinta:2013.01.18 15:57
Panašios anketos
Anketos numeris: 822009 Netinkama anketa
Vardas:Povilas
Amžius:30 m.
Ūgis:192 cm
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau merginos
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (1)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Stichija: Ugnis
Planeta: Jupiteris
Diena: ketvirtadienis
Devizas: “Aš matau”
Spalva: mėlyna, žalia, violetinė, ir tamsiai raudona
Akmuo: ametistas, topazas, chrizolitas
Valdomas namas: Devintas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Žiurkė
Priešais esantis ženklas: Dvyniai
Horoskopai: dienos horoskopas, savaitės horoskopas, mėnesio horoskopas, metų horoskopas
Šaulio ženklą simbolizuoja įtempta strėlė – ji reiškia platesnius, pranokstančius kasdienybę interesus. Tiesioginis ryšys su gamtos įvykių eiga yra silpnas. Šaulys jau pažino kasdienybės būtinumą, meilę ir mirtį – visa tai liko toli užnugaryje. Dabar jis stengiasi atrasti visų šių įvykių gilesnę prasmę, o tam tikslui būtina platesnė erdvė. Šaulį vilioja toliai, jis mielai keliauja, susipažįsta su naujomis pažiūromis, nauju gyvenimo būdu. Giliai viduje tai labai religingas žmogus, tikintis gyvenimo prasmingumu bei vystymosi tikslingumu. Savo patirtį jis mielai dalija aplinkiniams, dažnai yra geras mokytojas ir patarėjas, sugeba kitus įkvėpti.
Šaulio mąstyseną lemia stiprus teisingumo jausmas bei pagarba visiems jį supantiems žmonėms. Silpnosios Šaulio pusės – tai kuklumo trūkumas ir nesugebėjimas pripažinti savo klaidų. Meilėje jis yra aistringas, greit susižavintis. Kol jam suteikiama būtina erdvė, tol jis bus malonus partneris. Reikia stengtis nekompromituoti Šaulio jausmų, kitaip jis staiga atvės.
Pirmasis dekanas (lapkričio 23 – gruodžio 1 d.). Pagrindinis devizas – sąžiningumas.
Tai atviraširdis, sąžiningas, tiesus žmogus ir šitų principų stropiai laikosi. Tokiomis savybėmis gali pasinaudoti intrigantai. Todėl patartina jam per daug nepasitikėti įvairiais perėjūnais. Tikriems draugams jis dosnus ir visada ištiesia pagalbos ranką. Kad taptų laimingas, reikėtų gyventi ramių namų aplinkoje. To jis ir siekia demonstruodamas visas geras žmogaus savybes.
Antrasis dekanas (gruodžio 2-11 d.). Pagrindinis devizas – skrupulingumas.
Šio periodo žmogus turi daug pareigų bei įsipareigojimų. Dirba greitai ir sąžiningai, nes taiko efektyvius darbo bei veiklos metodus. Jį labai vertina aplinkiniai, nes turi patikimo žmogaus reputaciją. Draugų tėra nedaug, tačiau jiems yra ištikimas, todėl visada susilaukia pagalbos. Išprusęs ir noriai dalijasi savo žiniomis su kitais.
Trečiasis dekanas (gruodžio 12 – 22 d.). Pagrindinis devizas – intuicija.
Žmogus elgiasi pasiduodamas savo įspūdžiams. Turi gerą nuojautą ir sugeba toli numatyti. Geriausias mokytojas jam -asmeninė patirtis. Jį traukia daiktų formos, grožis, ritualai. Juose jis pasislepia nuo supančio audringo gyvenimo pagundų, kada kiti panyra į narkotikų ar alkoholio sukeltą užmarštį. Jaučia atsakomybę už savo pareigas. Nemėgsta skųstis bei skelbti savo rūpesčių. Įspūdžiais su draugais pasidalija tik savo gyvenimo laimingomis minutėmis.
Šauliui pavaldžios šlaunys, klubai ir nervų sistema. Jis yra linkęs pervertinti savo dvasines jėgas, dėl to turėtų reguliariai atsipalaiduoti, pabūti ramybėje.
Kadangi Šaulys mėgsta pokyčius, judėjimą bei tolimas keliones, jam reikėtų rinktis ir atitinkamas profesijas: kelionių vadovo, pasiuntinio. Šauliui būdinga ir domėjimasis kultūra, dėl to tikrai turėtų būti patenkintas, vadovaudamas muziejui ar teatrui. Misionieriai, kunigai, mokytojai bei dėstytojai – taip pat tinkamos šiam ženklui profesijos.
Šaulys puikiai pailsi jaukiuose gamtos kampeliuose, pirmiausia, kur išvystyta sodininkystė, kur daug gėlių. Jie gerai jausis Toskanoje ar Provanse, taip pat Australijoje, Arabijoje ar Ispanijoje. Vokietijoje vertėtų nukeliauti į Viurtemburgą.
Hobis, pomėgiai:
Sportas
Knyga, filmas:
Vanilla sky, Cocaine.
Muzika:
Drum n bass, chillstep.
Sporto šaka:
Fitness
Gyvenimo šūkis:
Dont wish for it, work for it !
Juokingiausias nuotykis:
pm'e :::001)
Dar šis tas:
Nori susipazint, parasyk :::045)
Anketos informacija
Vardas:Povilas
Slapyvardis:Sin~
Amžius:30 m.
Gimimo diena:1991.12.13
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Lenkų
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:192 cm
Svoris:78 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Rudos
Plaukai:Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Negeriu
Anketos komentarai
Nėra komentarų