WNM (30 m. Kaunas)
Jos turi grazias akis, ilgus plaukus, begalo daug vardu, bet kai ateis ta diena, visos jos taps vien

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (12 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:1926
Отвечаемость:94%
Число посещений:4373
Посещал последний раз:2021.03.08 10:50
Анкета создана:2012.07.05 10:38
Анкета обновлена:2020.02.12 14:12
Похожие анкеты
Номер профиля: 794685 Негодная анкета
Имя:WNM
Возраст:30 m.
Ūgis:190 cm
Знак зодиака:Скорпион
Местность:Kaunas
Статус:Свободный
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (8)
Коротко обо мне
Характер:
Dean Ambrose, google it
Требования для партнеров:
Rap, graffiti, apranga, stilius, orginalumas, dredai, afrikietiskos kaseles, plauku skustas sonas (ai), tatto, earrings, crazy, pabai, barai, Kaunas, Vilnius, ivairus renginiai, rave, naktinis gyvenimas
Гобби, увлечения:
Noreciau nuvykti i Ispanija, Italija, Graikija, Portugalija, nu ir dar Prancuzyja, bet nenoriu vienas, noriu su kazkuom, viliuosi sutikti ta special zmogu cia (: Kvaila? Taip. Nuvykti i Australija, butu kazkas NEREALAUS! Ka as anksciau ar veliau padarysiu. Aisku, butu fainai isigyti last day lektuvo skrydzio bilietus ir skristi i nezinia... Tiesiog exprontu su kuom nors (: Na o megstamiausia vieta Kaune? Dzemppubas karaookes vakaras! Bet mieliau renkuosi kiekviena savaitgali 5, 6 vykti i Vilniu... :::001
Sportas, zaidimas su mityba padaro gyvenima idomesni ko pasekoje numeciau 19kg. Tiesa, mano gyvenime viskas lengva tad visados ieskau nauju issukiu. Ir kas be ko dviratis!!
Kнига, фильм:
Knyga - Alchemikas. Na o filmai tai siaubo, fantastikos megstamiausi zanrai, bet nieko pries kitus neturiu, jeigu su tinkamu zmogumi, tinkamu laiku.
Mузыка:
Be muzikos ne dienos! Nuo Rap, HipHop t.y
Eminem, Macklemore, Outkast, bei daug daugiau... iki Bruno Mars, Linkin Park, Nirvana, Red Hot Chili Peppers, AC/DC, bei Seth Sentry!!
Bliss N Eso!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вид спорта:
Krepsinis, futbolas, tinklinis, Poolas
Жизненное мото:
Psychines problemos, minkstos sienos, mano dienos
Самое смешное приключение:
Nuogas zmogus vaiksciojantis prie stoteles
Ещё кое-что:
Sis tas? Sis tas.
Информация анкеты
Имя:WNM
Псевдоним:WNM
Возраст:30 m.
Gimimo diena:1990.11.15
Знак зодиака:Скорпион
Местность:Kaunas
Статус:Свободный
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:190 cm
Вес:80 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Голубые
Волосы:Золотые, Bолнистые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Комментарии анкеты
2017.02.09 16:43Gerda (27 m. Kėdainiai)
Plaukai supper!! 😍
2014.10.22 12:40WNM (30 m. Kaunas)
Lygtais nezinojai.... Neapsimesk! Nepirma karta gi matai! (:
2014.10.21 14:14Pusseseres
O, ką matau :::034
2013.09.06 08:17WNM (30 m. Kaunas)
Ooo, nu dekui uz komplimenta, Salde! ;D
2013.07.24 21:30Salde
grazios sypsenos savininkas :::045