WNM (30 m. Kaunas)
Jos turi grazias akis, ilgus plaukus, begalo daug vardu, bet kai ateis ta diena, visos jos taps vien

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (12 photos)

Profile statistics
Received points:1926
Responsiveness:94%
Times visited:4373
Visited last time:2021.03.08 10:50
Profile created:2012.07.05 10:38
Profile updated:2020.02.12 14:12
Similar profiles
Profile number: 794685 Inappropriate profile
Name:WNM
Age:30 m.
Ūgis:190 cm
Zodiac sign:Scorpio
Region:Kaunas
Status:Not in relationship
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (8)
Briefly about me
Character:
Dean Ambrose, google it
Partner requirements:
Rap, graffiti, apranga, stilius, orginalumas, dredai, afrikietiskos kaseles, plauku skustas sonas (ai), tatto, earrings, crazy, pabai, barai, Kaunas, Vilnius, ivairus renginiai, rave, naktinis gyvenimas
Hobby, interests:
Noreciau nuvykti i Ispanija, Italija, Graikija, Portugalija, nu ir dar Prancuzyja, bet nenoriu vienas, noriu su kazkuom, viliuosi sutikti ta special zmogu cia (: Kvaila? Taip. Nuvykti i Australija, butu kazkas NEREALAUS! Ka as anksciau ar veliau padarysiu. Aisku, butu fainai isigyti last day lektuvo skrydzio bilietus ir skristi i nezinia... Tiesiog exprontu su kuom nors (: Na o megstamiausia vieta Kaune? Dzemppubas karaookes vakaras! Bet mieliau renkuosi kiekviena savaitgali 5, 6 vykti i Vilniu... :::001
Sportas, zaidimas su mityba padaro gyvenima idomesni ko pasekoje numeciau 19kg. Tiesa, mano gyvenime viskas lengva tad visados ieskau nauju issukiu. Ir kas be ko dviratis!!
Book, movie:
Knyga - Alchemikas. Na o filmai tai siaubo, fantastikos megstamiausi zanrai, bet nieko pries kitus neturiu, jeigu su tinkamu zmogumi, tinkamu laiku.
Music:
Be muzikos ne dienos! Nuo Rap, HipHop t.y
Eminem, Macklemore, Outkast, bei daug daugiau... iki Bruno Mars, Linkin Park, Nirvana, Red Hot Chili Peppers, AC/DC, bei Seth Sentry!!
Bliss N Eso!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sports activity:
Krepsinis, futbolas, tinklinis, Poolas
Life credo:
Psychines problemos, minkstos sienos, mano dienos
Most funny adventure:
Nuogas zmogus vaiksciojantis prie stoteles
Something more:
Sis tas? Sis tas.
Profile information
Name:WNM
Nickname:WNM
Age:30 m.
Gimimo diena:1990.11.15
Zodiac sign:Scorpio
Region:Kaunas
Status:Not in relationship
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English
Education:High school
Now:Working
Height:190 cm
Weight:80 kg
Body type:Normal
Eyes:Blue
Hair:Blond, Wavy and long
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Profile comments
2017.02.09 16:43Gerda (27 m. Kėdainiai)
Plaukai supper!! 😍
2014.10.22 12:40WNM (30 m. Kaunas)
Lygtais nezinojai.... Neapsimesk! Nepirma karta gi matai! (:
2014.10.21 14:14Pusseseres
O, ką matau :::034
2013.09.06 08:17WNM (30 m. Kaunas)
Ooo, nu dekui uz komplimenta, Salde! ;D
2013.07.24 21:30Salde
grazios sypsenos savininkas :::045