WNM (30 m. Kaunas)
Jos turi grazias akis, ilgus plaukus, begalo daug vardu, bet kai ateis ta diena, visos jos taps vien

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (12 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1926
Atsakomumas:94%
Apsilankymų skaičius:4373
Paskutinį kartą lankėsi:2021.03.08 10:50
Anketa sukurta:2012.07.05 10:38
Anketa atnaujinta:2020.02.12 14:12
Panašios anketos
Anketos numeris: 794685 Netinkama anketa
Vardas:WNM
Amžius:30 m.
Ūgis:190 cm
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (8)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Dean Ambrose, google it
Reikalavimai partneriui:
Rap, graffiti, apranga, stilius, orginalumas, dredai, afrikietiskos kaseles, plauku skustas sonas (ai), tatto, earrings, crazy, pabai, barai, Kaunas, Vilnius, ivairus renginiai, rave, naktinis gyvenimas
Hobis, pomėgiai:
Noreciau nuvykti i Ispanija, Italija, Graikija, Portugalija, nu ir dar Prancuzyja, bet nenoriu vienas, noriu su kazkuom, viliuosi sutikti ta special zmogu cia (: Kvaila? Taip. Nuvykti i Australija, butu kazkas NEREALAUS! Ka as anksciau ar veliau padarysiu. Aisku, butu fainai isigyti last day lektuvo skrydzio bilietus ir skristi i nezinia... Tiesiog exprontu su kuom nors (: Na o megstamiausia vieta Kaune? Dzemppubas karaookes vakaras! Bet mieliau renkuosi kiekviena savaitgali 5, 6 vykti i Vilniu... :::001
Sportas, zaidimas su mityba padaro gyvenima idomesni ko pasekoje numeciau 19kg. Tiesa, mano gyvenime viskas lengva tad visados ieskau nauju issukiu. Ir kas be ko dviratis!!
Knyga, filmas:
Knyga - Alchemikas. Na o filmai tai siaubo, fantastikos megstamiausi zanrai, bet nieko pries kitus neturiu, jeigu su tinkamu zmogumi, tinkamu laiku.
Muzika:
Be muzikos ne dienos! Nuo Rap, HipHop t.y
Eminem, Macklemore, Outkast, bei daug daugiau... iki Bruno Mars, Linkin Park, Nirvana, Red Hot Chili Peppers, AC/DC, bei Seth Sentry!!
Bliss N Eso!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sporto šaka:
Krepsinis, futbolas, tinklinis, Poolas
Gyvenimo šūkis:
Psychines problemos, minkstos sienos, mano dienos
Juokingiausias nuotykis:
Nuogas zmogus vaiksciojantis prie stoteles
Dar šis tas:
Sis tas? Sis tas.
Anketos informacija
Vardas:WNM
Slapyvardis:WNM
Amžius:30 m.
Gimimo diena:1990.11.15
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:190 cm
Svoris:80 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Gelsvi, Banguoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Anketos komentarai
2017.02.09 16:43Gerda (27 m. Kėdainiai)
Plaukai supper!! 😍
2014.10.22 12:40WNM (30 m. Kaunas)
Lygtais nezinojai.... Neapsimesk! Nepirma karta gi matai! (:
2014.10.21 14:14Pusseseres
O, ką matau :::034
2013.09.06 08:17WNM (30 m. Kaunas)
Ooo, nu dekui uz komplimenta, Salde! ;D
2013.07.24 21:30Salde
grazios sypsenos savininkas :::045