Milda (36 m. Vilnius)
Jei tikrai myli, nepasileisi bėgti, pamatęs pirmą mylimojo žmogaus trūkumą, o jį padrąsinsi, padėsi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (1 nuotrauka)

Anketos statistika
Surinkti taškai:4940
Atsakomumas:94%
Apsilankymų skaičius:346
Paskutinį kartą lankėsi:2022.03.17 19:35
Anketa sukurta:2012.03.19 09:51
Anketa atnaujinta:2016.12.08 23:50
Panašios anketos
Anketos numeris: 781110 Netinkama anketa
Vardas:Milda
Amžius:36 m.
Ūgis:176 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Ištekėjusi
Ieško:Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (41)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Bjauri stora ir baisi,jai tai neišgąsdino tada parašyk man ir pamatysi :::001
Reikalavimai partneriui:
Ieskau idomiu zmoniu su kuriais butu galima susirasyti vakarais ar rytais cia ar kuria diena susitikt prie kavos puodelio,pradziai tiek,nuotykiu ieskotojai eikit i xxx pazintys portalus,o cia ne viesas viesnamis,tad meiluziu paslaugu nesiulykit,aciu :::001 O kas mane suprato,parasykit,mielai atsakysiu :::045
Hobis, pomėgiai:
Kelionės,filmai,spektakliai,pirtys ir draugai... Svarbiausia,kad nereiktų vienai tarp keturių sienų sedėt :::001
Knyga, filmas:
Filmai tai kaip ir spektakliai komedijos,galiu ziuret ir visa vakara juoktis :::001 Planuoju eiti i spektaklius ''Apie ka kalba vyrai'',''Daktaras'',gal kas noretu eiti kartu? :::045
Muzika:
Svarbiausia,kad verčianti šoky būtų :::001
Sporto šaka:
Tiesą sakant nelabai mėgstu sportuoti,bet nuo pavasario rytais begiosiu po parką,kad būčiau dar gražesnė ir žvalesnė:::001
Gyvenimo šūkis:
''Gyvenk gyvenimą taip,kad būtų miela prisimint,bet būtų gėda tai pasakot'' :::001
Juokingiausias nuotykis:
Visas gyvenimas pas man grynas anegdotas :::001
Dar šis tas:
“Nuoširdžiai domėdamasis kitais žmonėmis, per du mėnesius susirasi daugiau draugų, nei per dvejus metus stengdamasis kitus žmones sudominti savimi.”
Anketos informacija
Vardas:Milda
Slapyvardis:Iksiuke24
Amžius:36 m.
Gimimo diena:1987.02.24
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Ištekėjusi
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Bakalauras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:176 cm
Svoris:68 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
58%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
63%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
48%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
43%
Draugai
Anketos komentarai
2012.03.19 15:28Azuolas
TRUKUMAS-PATS DIDZIAUSIAS PRIVALUMAS,,