Vilius (32 m. Lietuva)
Jei pradejai,tai ir baik. Kamasutra.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (5 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:4466
Atsakomumas:93%
Anketa sukurta:2011.11.05 10:20
Panašios anketos
Anketos numeris: 766782 Netinkama anketa
Vardas:Vilius
Amžius:32 m.
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (10)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Palaipsniui priprasit :::034D
Reikalavimai partneriui:
Buk kas esi :::028
Hobis, pomėgiai:
PC,Pulas,Boulingas,gamta
Knyga, filmas:
P. Coelho - Alchemikas
P. Coelho - Piligrimas
P. Coelho - Valkirijos
Robin Sharma - Vienuolis kuris pardave Ferrari
Robin Sharma - kelias i didinguma
Robin Sharma - nebijok gyventi nu zdz ir t.t.

Filmai, Ivairus :::001
Muzika:
nuo klasikos iki sunkiojo metalo :::028
Sporto šaka:
nervu gadinimas,erzinimas
Gyvenimo šūkis:
Pats didžiausias malonumas - padaryti tai, ko, kitu nuomone, jus padaryti negalite. K. Chabardas
Juokingiausias nuotykis:
Kad cia prisireginau :::034D
Dar šis tas:
Megstu gamint ir klausyt garsiai muzikos, kurios su manim dar klausosi 8 aukstai :::034D
Siaip as nesneku nesamoniu, bet kai pradedu tai joptvaimat.... :::034D
I1.Seniau buvau tikrai lb poslas zmogus. 2. Dazniausiai bunu geroj nuotaikoj, jeigu aisq jos nesugadina 3. Esu optimistas kuris kapinese vietoj kryziu mato pliusiukus. 4 Fyfos ir panasios klounes prasau nerasyt , nes i cirka paraiskas priemu ne as. 5 . jei atsibodo skaityt neskaityk, o tiesiog parasyk jei kas idomu, jei neidomu vistiek parasyk, gal suzinosi ka nors naujo . 6 .rukau kaip kamynas, todel senelis saltis pas mane eina pro paradines duris. 7 . PINGVINAI irgi ZMONES!!!! juk jie su smokingais . 8 . Ir Kaune galima gyventi!! ( nors nepatartina, jei neturi treningu su daug juosteliu ir kietos firmos pavadinimu kaip ADADAS ir NIKO) . 9 . Mes mylym merginas ne uz tai,kad jos nuostabios yra,mielos ir jautrios, mes jas mylym uz ta makiazo sluoksny kuri jos kas kart turi uzsitept ant saves ir nesiot ta svori su savim 10. Per misias baznycioj sakoma : Aukstyn sirdys ir tikrai ne vienas pagalvoja , zemyn kelnias. 11. Jei bent kazka cia supratot, reiskias rasim bendra kalba, jei ne, tada tiesiog as jum per protingas .
Anketos informacija
Vardas:Vilius
Slapyvardis:WilliamUnique
Amžius:32 m.
Gimimo diena:1986.12.25
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalios
Plaukai:Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
45%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų