rasita (39 m. Vilnius)
puiki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (38 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:4585
Отвечаемость:54%
Число посещений:29521
Посещал последний раз:2020.01.19 14:57
Анкета создана:2011.06.12 18:07
Анкета обновлена:2018.07.03 17:26
Похожие анкеты
Номер профиля: 754968 Негодная анкета
Имя:rasita
Возраст:39 m.
Ūgis:163 cm
Знак зодиака:Водолей
Местность:Vilnius
Статус:Одинокая
Ищет:Никого не ищу
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (54)
Коротко обо мне
Характер:
geras.
Требования для партнеров:
nera reikalavimu,bet yra prasymas..buti zmogumi.
Гобби, увлечения:
megstu klausyti muzika..
Kнига, фильм:
filmas troja,o knyga,grafas montekristas.
Mузыка:
ivairios.
Вид спорта:
krepsinis,tinklinis.
Жизненное мото:
neteiskite ir nebusite teisiami.
Самое смешное приключение:
juokingiausia yra tai,kad esu cia.
Ещё кое-что:
apie save ..esu labai labai paprasta..bet ne prasta....paprastume slypi genialumas....
Информация анкеты
Имя:rasita
Псевдоним:rasita
Возраст:39 m.
Gimimo diena:1980.01.22
Знак зодиака:Водолей
Местность:Vilnius
Статус:Одинокая
Дети:Имею
Ищет:Никого не ищу
Желания:Переписываться
Языки:Литовский, Русский, Немецкий, Польский
Образование:Профессиональное
Рост:163 cm
Вес:49 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Серо-зелёные
Волосы:Золотые, Bолнистые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
78%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев