Tėja (37 m. Kaunas)
:::n11Energija seka paskui mintį!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Panašios anketos
Anketos numeris: 744761 Netinkama anketa
Vardas:Tėja
Amžius:37 m.
Ūgis:164 cm
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Kaunas
Ieško:Ieškau bendraminčių
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (92)
Trumpai apie mane
Charakteris:
moteriškas...
Reikalavimai partneriui:
Neabejingas žmogiškom vertybėm +
Hobis, pomėgiai:
Judesio laisvė, teatras, menas, fotografija, kolekcionavimas,rankdarbiai, meditacinis ėjimas, sventraščių studijavimas, ajurveda, transerfingas...gyvenimas...
Knyga, filmas:
Ezoterine, psichologine literatūra...palikę pėdsaką-avataras, debesų žemėlapis, divergentė...
Muzika:
Klasika, jazz, ambient, kizomba,80-90's, relaksacinė...
Sporto šaka:
Judesio laisvė
Gyvenimo šūkis:
Today is better than yesterday!
Dar šis tas:
Tik nepriimk nieko i savo širdį, nes tai, ką priimi, norisi išlaikyti... o išlaikyti negalima nieko...
O kai myli – rūpiniesi ir puoselėji, nes puikiai supranti, kad tai vienintelis būdas išlaikyti tai, kas tau svarbu, kuo ilgiau...
Anketos informacija
Vardas:Tėja
Amžius:37 m.
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Kaunas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Norai:Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Vokiečių
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:164 cm
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Rudos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
95%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
68%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Anketos komentarai
2014.10.01 16:16iva (42 m. Serbija, Belgradas)
Hello,nice photo s.Greetings from Serbia  :::422
2014.03.22 19:20Saulius
Pritariu derekui shimtu procentu !
2013.05.12 13:05derek (42 m. )
you have an amazing "Aura" about you which is truly wonderful to see and rare in fact, its not about your exterior its whats inside that is everlasting... you certainly have something inside that feels truly genuine...
2012.11.08 19:37rwb (44 m. )
Ups..as ne pauliukas
2012.04.27 13:03Paulius
nu prisijungsiu ir as  :::034 Simpatiska panele  :::045 :::016