Andrius (35 m. Šiauliai)
Nei vienas vyras nevertas Tavo ašarų! Vienintelis vyras, kuris jų vertas, niekada neleis Tau verkti!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (30 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:4933
Atsakomumas:94%
Apsilankymų skaičius:6005
Paskutinį kartą lankėsi:2019.06.18 21:56
Anketa sukurta:2010.09.25 19:27
Anketa atnaujinta:2018.10.30 18:35
Panašios anketos
Anketos numeris: 735457 Netinkama anketa
Vardas:Andrius
Amžius:35 m.
Ūgis:168 cm
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (106)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Aš nesu pats gražiausias ar seksualiausias, nei neturiu tobulo kūno. Aš gal ir nebūsiu pirmas kažkieno pasirinkimas, tačiau būsiu GERAS pasirinkimas. Aš neapsimetu tuom kuo nesu, nes aš geras esu kai būnu SAVIMI. Gal aš ir nesididžiuoju kai kuriais dalykais kuriuos padariau praeityje, bet aš didžiuojuosi... kas aš esu ŠIANDIEN. Priimk mane tokį koks esu... arba žiūrėt kaip tolstu nuo Tavęs... :::920 :::b18
Reikalavimai partneriui:
:::b31
Hobis, pomėgiai:
Važinėtis motociklu, svajoti, miegoti, maudytis, degintis, masažas, skaityti, klausytis muzikos. Vasarą vaikščioti basomis po rasota pieva ir po šilta paplūdymio smėlį, valgyti aptirpusius ledus ir sultingus arbūzus :::034 Klausytis kaip lietus barbena į langą ar stogą, nes tai mane ramina; valgyti, nes man to reikia; sportuoti, nes man tai patinka ir daryti gerą kitiems, nes aš tada jaučiuosi laimingas :::045 :::034
Knyga, filmas:
KNYGOS: Suzanne Collins "Bado žaidynės" trilogija, Sara Zarr "Mergaitės istorija", Mary Higgins Clark "Nepamiršk manęs", Michael Morpurgo "Karo žirgas", Herbjørg Wassmo “Stiklinė pieno”, Fitzek Sebastian "Skeveldra", Stiefvater Maggie "Skorpiono lenktynės", Fitzek Sebastian "Terapija", King Stephen "Švytėjimas", Anthony Burgess „Prisukamas apelsinas“, Stephen King "Tamsoje be žvaigždžių", Jean Marie Auel "Pirmykštė moteris: Arklių slėnis", Jean Marie Auel „Urvinio lokio gentis“, Kepler Lars "Hipnotizuotojas", Kepler Lars "Ugnies liudininkas", Jamie McGuire "Aš ir jis. Tikra katastrofa" ir kitos.....

FILMAI: "Iron Man", "The Matrix", "Silent Hill", "300", "The Godfather", "Scarface", "Kung Fu Panda", "I Spit on Your Grave", "Inception" ir kiti....
Muzika:
My Chemical Romance, Tokio Hotel, PAPA ROACH, Within Temptation, 30 Seconds To Mars, H. I. M., Three Days Grace, Enigma, Evanescence, The Killers, BIGBANG, Scooter, Nightwish, The Rasmus, Pantera, Epica, Yiruma, Dope, System of a Down, Disturbed, Motörhead, Paramore, Guns N' Roses, Queen, Gamma Ray, Metric, Hatebreed, Rob Zombie, The Cranberries, Armin Van Buuren, Bruno mars, James Blunt, Gorillaz, Lindsey Stirling, Metallica, Michael Jackson, Korn, Andrius Mamontovas, Van Halen, Depeche Mode...
Sporto šaka:
Jėgos trikovė (anksčiau) :::035 Kultūrizmas, fitnesas (dabar) , meditacija (kartais) :::034
Gyvenimo šūkis:
Karma neturi savo "meniu". Tu gauni tai, ką pats "užsisakai".
Juokingiausias nuotykis:
Oplia.. :::034
Dar šis tas:
AndriusNaglius
Anketos informacija
Vardas:Andrius
Slapyvardis:Andreo
Amžius:35 m.
Gimimo diena:1985.08.07
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Studijuoju ir dirbu
Ūgis:168 cm
Svoris:83 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
40%
Draugai
Anketos komentarai
2016.06.30 14:40Greta
Zavesiukas :::817
2014.04.12 12:07Alina
Vyras kuris nepraleidzia koju dienos (y) :::034
2014.02.28 21:01Marija
Va čia tai vaikinas  :::425
2014.01.03 19:31sandro (27 m. Gruzija, Tbilisis)
resppect brah  :::521
2011.03.22 21:20Sexiukas (29 m. Jungtinė Karalystė)
Grazei atrodo