Kristi (38 m. Vilnius)
Grožį galima įsimylėti, bet mylėti galima tik asmenybę. :::n06

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (41 nuotrauka)

Panašios anketos
Anketos numeris: 728917 Netinkama anketa
Vardas:Kristi
Amžius:38 m.
Ūgis:167 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (85)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Jautri, paslaugi, patikima, supratinga ir geranoriska, atidi ir vertinanti kitus, kerstinga, megstanti svajoti ir fantazuoti, megstanti keliauti, megstanti demesi, patikli, megstu nepaprastus daiktus, nepastovios nuotaikos.
Reikalavimai partneriui:
Domina bendraamziai :::001 skirtumas +-5 :::001

Vyrai skirstomi į dvi grupes: GERIAU NEI NIEKO ir GERIAU JAU NIEKO. ヅ kuriai grupei priklausai tu? 😎
Hobis, pomėgiai:
Kinas, teatras, muzika, keliones, gamta, fotografija.
Knyga, filmas:
Filmai labiausiai patinka mistiniai siaubo. O siaip megstu ivairius ir dramas, ir komedijas, ir dokumentinius, tik fantastiniai nelabai.
Muzika:
labai ivairi. priklausomai nuo aplinkybiu ir nuotaikos galiu klausyti visus stilius :::001
Sporto šaka:
Jeigu ziureti tai dailusis ciuozimas, sokiai, krepsinis. o paciai patinka ciauzyti su paciuzom.
Gyvenimo šūkis:
Dirbk taip lyg tau nereikėtų pinigų.
Mylėk taip, lyg niekas tavęs nebūtų įskaudinęs.
Šok taip, lyg niekas tavęs nestebėtų.
Dainuok taip, lyg niekas tavęs neklausytų.
Gyvenk taip, lyg tai būtų rojus žemėje.
Juokingiausias nuotykis:
tikiuos dar toks bus :::001
Dar šis tas:
"Kūniška meilė - tai mažiausia, ką moteris gali duoti vyrui. Ji ne tokia jau brangi ir vertinga, ir gan dažnai sutinkama, kad jai būtų suteikiama išskirtinė reikšmė. Iš tiesų žymiai brangesnis ir vertingesnis švelnumas - tai, ką moteris duoda net ne visiems, su kuriais dalinasi savo lova.
Švelnumo nenusipirksi, nepavogsi, nepareikalausi mainais už "kažką", nepaimsi apgaule arba jėga. Ir jo su niekuo nesupainiosi. Švelnumas - tai malonus jausmas pilve ir krūtinėje, kuris užgniaužia kvėpavimą.
Švelnumas - tai nuotrauka, į kurią žiūrėdamas tyliai šypsaisi. Švelnumas - tai jausmas ant pirštų galiukų, net kai esi toli. Švelnumas - kai bučiuojamą veidą apgaubia delnai, arba kai pasiilgusios rankos apkabina, besistengdamos pajusti tave visą ir iš karto.
Švelnumas - tai šypsena ir žiežirbos akyse, kai galvojama apie tave.
Švelnumas - tai suvokimas, kad yra vieta, kur tavęs visada laukia su meile ir šiluma, ir truputį - su liūdesiu, nes juk visiems liūdna, kai šalia nėra to, kurį myli. Ir tavęs taip laukia visada. Laukia minutei. Laukia sekundei. Laukia visą pavasarį. Laukia visam gyvenimui. "
P.S. Su zmonem be foto nebendrauju.
Anketos informacija
Vardas:Kristi
Amžius:38 m.
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Kita
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:167 cm
Akys:Melsvai žalios
Plaukai:Gelsvi, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
73%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
48%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
83%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
38%
Anketos komentarai
2019.08.21 15:30Vaidas (38 m. Vokietija, Frankfurt am Main)
tokio zavumo ir sirdies tyrumo mano akys dar neregejo...man garbe pazinti tokia faina motery :::757
2010.08.10 22:26Arunas (33 m. Nyderlandai)
super mergaite, neliudna ziureti siaubo filmus :::045
Karštosios linijos pranešimai
Vakar 8:33
Jei pradėsi naują dieną niūriomis mintimis-nesitikėk,kad vakare šypsosiesi.Pabudai ir pasidžiauk,kad išaušo dar viena puiki diena ir ji bus NUOSTABI!!! LABAS RYTAS :::016
Sausio 19 22:13
♠ Jeigu nori, kad 2020 metai būtų tavo metai: Nesedėk ant sofos ir nelauk, o eik ir daryk. Keiskis. Šypsokis daugiau. Džiaukis. Daryk naujus dalykus. Mesk į šoną dalykus kuriais buvai bereikalingai užimtas. Nebesek negatyvių žmonių socialiniuose tinkluose. Eik miegoti anksti. Kelkis anksti. Būk nuožmus. Neplepėk. Rodyk daugiau dėmesingumo. Daryk dalykus kurie kelia iššūkius tau. Buk drąsus. ♠
Sausio 13 21:39
Visi visada klausia kuo dirbi, ar esi vedęs, ar turi vaikų. Lyg gyvenimas būtų kažkoks sąrašas, bet niekas niekada neklausia ar esi laimingas.. :::016