Rokas (29 m. Klaipėda)
:::n02 Šiuo metu puiki, taip kad galit drąsiai man rašyt - tikrai neįkąsiu :::034

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (7 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:18510
Apsilankymų skaičius:18587
Paskutinį kartą lankėsi:Lankosi dabar
Anketa sukurta:2010.05.11 08:32
Anketa atnaujinta:2016.09.20 16:35
Panašios anketos
Anketos numeris: 726675 Netinkama anketa
Vardas:Rokas
Amžius:29 m.
Ūgis:181 cm
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Ieškau sekso partnerio
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (40)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Baisus visom prasmėm: galiu visą dieną raukytis ir beveik nepratart nei žodžio, galiu ir kalbėt neužsičiaupdamas apie viską ir apie nieką, mėgstu pagrot nervais (šiaip svajojau apie elektrinę gitarą, bet ką dievas davė, tuo reik ir džiaugtis :::034 ), labai nemėgstu pažadukų, tai pats ką nors žadu retai, melagių irgi nemėstu, taip kad nemeluosiu ir prisipažinsiu, kad pats retkarčiais pameluoju (kartais tai - neišvengiama :::034 ), pasipūtėliai irgi nepatinka, nes su jais sunku bendraut (šiaip ir su manim bendraut nelengva, bet aš savęs pasipūtėliu nelaikau :::034 ).
Reikalavimai partneriui:
Kad būtų ištikima, mylėtų mane ir nešykštėtų dėmesio. Tikrai atsakyčiau tuo pačiu!
Hobis, pomėgiai:
Klausytis muzikos, būti su draugais, žiūrėti filmus, "kiaunėti" prie pc, miegoti, keliauti. Tikiusi, kas nors su laiku papildys šitą sąrašiuką... :::034
Knyga, filmas:
Knygas mėgstu, bet niekaip nerandu joms laiko :::045 Filmai: Street Kings, Pathology, Drag Me To Hell, Dukes of Hazzard, Fast & Furious, Prestige, Crank. Šiaip mėgstu gerus veiksmo filmus (išskyrus kovinius, kur vienas pagrindinis 'herojus' spardo tūkstančiui blogiukų sub... h-hm... užpakalius - labai jau prasilenkia su tikrove, o fantastika, deja, man ne prie širdies :::034), siaubekus-baubekus (bet tokius, po kurių naktį bijoma iki tuliko tamsoje nueiti :::034, t. y. psichologinius, o ne skerdynes), mėgstu komedijas, per kurias galima kvatoti kol pilvą skaudėt pradeda (kažkodėl pastaruoju metu tokių išleidžia vis rečiau... :::034 ), dar kartais dramas viena akim pažiūriu, bet turi būti su gilia mintim, o ne eilinė drama su eilinės muilo operos (kurių, beje, nepernešu) siužetu. Na, kas ten dar liko... Ai, gi pr0n... :::034 Tų tai nebežiūriu - atsibodę, nuvalkiotas siužetas ir t. t. ir pan. :::034
Muzika:
RADŽIS :::034 Ok, ok, nemuškit, juokauju gi... :::034 Mėgstamos grupės: Megadeth, Metallica, Motörhead, Slayer, Rammstein, Red Hot Chili Peppers, Black Sabbath, Led Zeppelin, Murderdolls, Marilyn Manson, Hollywood Undead, Foo Fighters, Disturbed, Cradle Of Filth, Bon Jovi, Ac/Dc, ZZ Top - čia tik keletas svarbiausių, mano klausomiausių, be kurių negalėčiau gyvent, grupių, bet nenoriu rašyt visų, nes gautųsi knyga, o knygų rašyt aš nemoku ir išvis tyngiu :::034
Sporto šaka:
Mėgstu pažiūrėti kašį, bet nesu fanatikas :::034 Bet mėgstamiausia sporto šaka - greitas ėjimas kur nors (propaguoju darbo dienom) :::034
Gyvenimo šūkis:
Gimęs lūzeriu, gyvenimą nugyvenk kaip laimėtojas (kažkaip panašiai :::034 )
Juokingiausias nuotykis:
Ne pats juokingiausias, bet manau tiks... Tai va: reikėjo susitikt su vienu žmogum, vienoj vietoj (neklauskit, smulkiau tikrai nepasakosiu). Mes nežinojom, kur ta vieta randasi, tai važiavom ir vis skambinėjom tam žmogui, kad nupasakotų kelią iki ten. Kai, galiausiai, po gerų dviejų valandų važinėjimo suradom tą vietą, neradom to žmogaus, skambinam jam, o jis sako, kad pamelavo, nes norėjo, kad pasivažinėtume, tipo papramogautume :::034 Tada mes labai užsirūstinom ir nebevažiavom susitikt - žinos, kaip apgaudinėt...:::006 :::034DD
Dar šis tas:
Welcome to the Internet, where the men are the men, the women are men and the little girls are FBI agents.
Anketos informacija
Vardas:Rokas
Slapyvardis:SlapyvardisKokioNieksNeturi
Amžius:29 m.
Gimimo diena:1989.07.03
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Ieškau sekso partnerio
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:181 cm
Svoris:70 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
53%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
68%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
40%
Anketos komentarai
Nėra komentarų