Odeta (23 m. Kaunas)
:::427

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (12 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:281
Atsakomumas:41%
Apsilankymų skaičius:342
Paskutinį kartą lankėsi:2018.06.10 22:26
Anketa sukurta:2010.03.11 13:05
Anketa atnaujinta:2017.02.08 01:04
Panašios anketos
Anketos numeris: 722774 Netinkama anketa
Vardas:Odeta
Amžius:23 m.
Ūgis:167 cm
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Kaunas
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Klasė:
Nori susipažinti su šia mergina? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (9)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Kaip daugelis sako, esu liinksma,nuoširdi,draug iška,šmaikšti mergina ;} Laisvalaikį dažniausiai leidžiu su draugaiis ;] Likusiu laisvu laiku kuriu eiles, dainuoju, fotografuoju ;p
Aplinkiniai sako,kad su manim net net ir niūriausios dienos tampa neužmirštamos.
Neieškau žodžio kišenėj.
Kartais tiesiog noriu atitrūkt nuo kasdienybės ir pabūt viena.O kartais nenustygstu vietoje,ir todėl dažniausiai būnu nenuspėjama.
Nemėgstu nuobodžių asmenybių ir namisėdų ;]
Reikalavimai partneriui:
Galva ant pečių ir mokėjimas ja naudotis, humoro jausmas taip pat būtų neblogai :p Nuoširdumas ir vyriška drąsa :::001
Hobis, pomėgiai:
Šokiai,muzika,draugai,kūryba,filmai.
Knyga, filmas:
Filmai - dramos, psichologiniai, romantiniai, komedijos ;p
Muzika:
Deep house.
Sporto šaka:
Tinklinis, krepšinis.
Gyvenimo šūkis:
Visada šypsokis, nes niekad nežinai, kas gali įsimylėt tavo šypseną :::001
Juokingiausias nuotykis:
Daug jų buvo linksmų :::034
Dar šis tas:
Man nesvarbu, kokiu tu automobiliu važinėji ar kokio storio tavo piniginė. Man nerūpi tavo sixpack'as ir daug iš paskos lakstančių gražuolių gerbėjų. Man svarbi tavo šypsena ir nuoširdumas. Tad jei esi paprastas, nuoširdus, komunikabilus vaikinas, parašyk ,manau rasim bendrą kalbą :::045
Anketos informacija
Vardas:Odeta
Slapyvardis:Odetta*
Amžius:23 m.
Gimimo diena:1996.05.31
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Kaunas
Statusas:Vieniša
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Studijuoju
Ūgis:167 cm
Svoris:65 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
93%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
55%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
100%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
10%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų