Lina (47 m. Lietuva)
........:::757

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Panašios anketos
Anketos numeris: 707388 Netinkama anketa
Vardas:Lina
Amžius:47 m.
Ūgis:174 cm
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Lietuva
Statusas:Išsiskyrusi
Ieško:Nieko neieškau
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (89)
Trumpai apie mane
Charakteris:
:::b19
Reikalavimai partneriui:
Nekenciu melo ir veidmainystes.
Hobis, pomėgiai:
Keliones dviraciu,kaimo turizmas.
Knyga, filmas:
:::718knyga: Dzonas Golsvortis "Forsaitu saga".. ir :::718Zorz Sand "Konsuela" filmas: Ledynmetis:::817
Muzika:
Prikauso nuo nuotaikos.......
Sporto šaka:
akademinis irklavimas:::817 jojimas ..... :::629
Gyvenimo šūkis:
As noriu taves,bet jei tu manes nenori,tuomet ir tu man nereikalingas.......
Jei tu myli mane,tai pabuciuok,jei tu nekenti manes,tai apkabink,jei tu esi be manes,tai eik miegoti - seniai jau laikas........:::a08
Juokingiausias nuotykis:
Atejau,pamaciau:::215.............. ir pabegau.:::b11,
Dar šis tas:
Vyrams įtikti neįmanoma.. jeigu elgiesi su juo gražiai - sako, kad įsimylėjai, jei ne - pareiškia, jog esi išdidi. Jeigu su juo ginčijiesi - išvadina ožka, jeigu tyli nutaria, kad neturi smegenų. Jeigu jo nemyli - stengiasi tave užkariauti, jei rodai jausmus - nekreipia į tave dėmesio.. Jeigu atsisakai su juo mylėtis, pareiškia, kad jo nemyli. Jei sutinki tai daryti, tik įsitikina, kad esi pigi.. Jeigu įskaudini - esi žiauri. Jei taip pasielgia jis, paaiškėja,kad tu per daug jautriai reguoji..:::a50
Anketos informacija
Vardas:Lina
Amžius:47 m.
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Lietuva
Statusas:Išsiskyrusi
Vaikai:Turiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kalbos:Lietuvių, Rusų, Kita
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:174 cm
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
50%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
95%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
10%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
35%
Draugai
Anketos komentarai
2011.12.16 01:17Odeta
YPATINGA MOTERIS!nuostabi.........
2011.09.07 22:36igoris (54 m. JAV, New York)
jai rimtai tu teisi !!! bet su metais galima susideryti ir manau reike daugiau kalbetis .bendrauti .issikalbeti  su savo antra puse.. nelaikyti savyjia - kitaip viskas susirinks  ir viena diena issilies per krastus... :::001
2011.08.29 19:01sadat sA (45 m. Jungtinė Karalystė)
Taikliai, ne taikliai pasakyta ne man sprest..:/
Bet matosi Moteris vyrais nusivylusi.... :::0022011.06.03 13:31stails (57 m. Airija, Limerick)
:::d08 sauni, gana taiklei, bet teisingai pasakyta apie vyrus tiktai is vienos varpines, .........., ziurekime labiau ivairepusiskai, bet neblogai, su humoru, kuris slepe daug tiesos, meniska asmenybe, nesakau ko nezinau, kalbu tiktai apie tai ka regiu, sekmes.........
2011.04.16 20:47Augis
Įdomios mintys apie vyrus.  :::407 :::001