The Gambler (29 m. Vilnius)
:::n13 besikeicianti :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (14 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:10892
Отвечаемость:96%
Число посещений:5125
Посещал последний раз:2019.09.25 18:54
Анкета создана:2009.07.18 01:49
Анкета обновлена:2018.07.16 14:03
Похожие анкеты
Номер профиля: 704859 Негодная анкета
Имя:The Gambler
Возраст:29 m.
Ūgis:174 cm
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Vilnius
Статус:Не женат
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (5)
Коротко обо мне
Характер:
esu linksmas,draugiskas,plepukas bendraujantis vaikinukas :::001
Требования для партнеров:
ieskau linkmos,paprastos,draugiskos panelytes,jei tokia esi manau atrasim bendra kalba :::045
Гобби, увлечения:
zvejybe,paciuzos.
Kнига, фильм:
Romantiniai,siaubo,trileriai,fantastiniai filmai,o knygos megstamos neturiu :::001
Mузыка:
trance,hause,rusiska muziza :::001
Вид спорта:
krepsinis,ledo ritulys,dviraciai :::001
Жизненное мото:
niekada nepasiduok :::001
Самое смешное приключение:
uzmigau zvejodamas valtyje ir ikritau i vandeni :::001
Ещё кое-что:
paklausk ir papasakosiu daugiau :::001
Информация анкеты
Имя:The Gambler
Псевдоним:arbuziukas
Возраст:29 m.
Gimimo diena:1991.05.26
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Vilnius
Статус:Не женат
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Флиртовать
Языки:Литовский, Английский, Русский, Немецкий, Польский
Образование:Профессиональное
В данное время:Работаю
Рост:174 cm
Вес:70 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Голубые
Волосы:Tёмные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Иногда курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
73%
Друзья
Комментарии анкеты
2014.07.02 23:30rasa
Esi mano draugas ir tavimi galiu pasitikėti, Esi tu lyg skrynia, kurioj galiu sudėti Visas slaptas mintis ir svajones turėti!  :::415  Turėti tokį draugą tai bilietas y laime ačiū tau, kad tu esi :::422