Marius (28 m. Vilnius)
https://www.youtube.com/watch?v=dMia7HJR2l4

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:5842
Atsakomumas:92%
Apsilankymų skaičius:9015
Paskutinį kartą lankėsi:2019.05.11 15:31
Panašios anketos
Anketos numeris: 704812 Netinkama anketa
Vardas:Marius
Amžius:28 m.
Ūgis:185 cm
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Vilnius
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (11)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Sąžiningas, garbingas, kartais turiu nedidelių egoizmo ir cinizmo protrūkių. Plataus spektro požiūris daugeliui dalykų.
Hobis, pomėgiai:
Muzika, snowboardinimas, kalnų dviračiai, IT, kelionės (ypač Azija), sportas, maisto gaminimas.
Knyga, filmas:
Honoré de Balzac, Dante, Umberto Eco, James Gilligan, Antanas Škėma, Remarque, Victor Hugo, Dostoevsky, Paulo Coelho, Ernest Hemingway, Jerome David Salinger, Francis Scott Key Fitzgerald ir t.t.
Muzika:
Simpatija turiu rock/heavy rock, indie, blues, jazz, indie rock, alternative, oldies, dainuojamoji poezija, classic.

Ypač, labai labai labai labai myliu gipsy jazz, gipsy swinga..pati gražiausia muzika pasaulyje.
Sporto šaka:
Kalnų dviračiai, gym'as
Gyvenimo šūkis:
Enjoy the little things.
Dar šis tas:
Intelektualai ir visi įdomūs žmonės laukiami 24/7.
Anketos informacija
Vardas:Marius
Slapyvardis:Mariuukas
Amžius:28 m.
Gimimo diena:1990.08.28
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Vilnius
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Latvių, Anglų, Rusų
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:185 cm
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Rudos
Plaukai:Juodi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
33%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
28%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
73%
Anketos komentarai
2012.10.27 11:01Laima
Lindy hop'as? Geras :::817
2012.02.17 00:01Drinni (26 m. Vilnius)
Na ką aukštėliau už vidutinybę;D
2011.05.04 17:20Marius (28 m. Vilnius)
žiūrėjau the prestige:::045
2011.05.04 16:38Ieva
Jei patiko,filmas iliuzionistas rekomenduoju paziureti The prestige,dar sistas apie knygas siulyciauLevo Tolstojaus paskaityti Ana Karenina,bei Gorkio apsakymus.
2011.02.25 19:19AIstytukas (25 m. Jurbarkas)
Dailutis :::001 :::045