Rita (32 m. Jungtinė Karalystė, Cambridge)
myliu si beprotiska pasauli :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:7808
Atsakomumas:80%
Apsilankymų skaičius:5296
Paskutinį kartą lankėsi:2022.06.01 23:51
Anketa sukurta:2008.01.03 15:48
Anketa atnaujinta:2021.02.10 12:52
Panašios anketos
Anketos numeris: 652344 Netinkama anketa
Vardas:Rita
Amžius:32 m.
Ūgis:162 cm
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Cambridge
Statusas:Turiu vaikiną
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (17)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Su manim sunku. Neretai aš sau pati nepatinku. mano nuotaikos be proto kontrastingos, ir as ju nesuvaldau, gal ir nebandau... skambinai ryte, gal isizeidei, kad aprekiau tave suprantu nelengva perprasti mane liudincia kampe... nekalbeki zodziu maloniu. man nereikia ju... Aš bloga, pavojinga. as bloga bet laiminga... nuodeminga ir sventa protinga ir trenkta as bloga ir gera svajinga ir keista, kokia esu tu nesuprasi niekada... esu kokia esu, apkabink mane kai buna nedrasu... suvaldyk neleisk tusciai saves barstyti ir perzengti ribu... vilty sugrazinki ir isgelbek nuo klaidu... jej manai kad mane supratai, zinok kad tu klydai labai. jei manes iki siol neradai, atsisuk ar matai?
Hobis, pomėgiai:
Didziuasias pomegis bendrauti su visais linksmai zmonemis...
(O, man kažkur esi matytas žmogeliukas! Vedę nedomina, fotosesijos t. p.! sponsorių neieškau! Šiandiena pirkau šypsenas 2 uz 1 kaina! Gal dar? (nesu akcijų medžiotoja)! Myliu šį beprotišką gyvenimą!)
Knyga, filmas:
Daugybe ivairiu patinkanciu, net sunku butu kazka vienintelio issirinkti.
Muzika:
Oi patinka labai ivairi... ir labai linksma tokia kad nereiktu liudet :::001
Gyvenimo šūkis:
Bendra vyru klaida, neteke originalo iesko kopijos, o as jokiai kopijai neprilygstu
Juokingiausias nuotykis:
Dvi draugės susitinka: - Oi, Laima, tavo paakiuose tokie ratilai... - Čia aš su skriestuvu nubrėžiau. Lygiai gavosi?
Dar šis tas:
Svarbiausia sveikai maitintis ir gerai myletis! Intymaus nesiulyti, nes sutiksiu:::034 Parasykit ir jum bus atsakyta. Seip esu prie sporto zmogus, kai turiu laisvo laiko tai dazniausiai nubegu i parduotuve ir nusiaubiu ja... Nerukau ir kitiems nepatariu "Mes galime praleisti parduotuveje visa savaite, taip ir nenuspresdamos, ar norim batu, ar ne. Mes atsitemsim ten pulka draugiu ir tada jau visos kartu vesim is proto pardaveja... Oi, kaip ilgai mes galvojam apie tai, ko mes norim. Kuo pasirinkimas bus didesnis, tuo labiau mes blaskysimes, ir tas blaskymasis primins siautulinga gruodzio puga, neretai besibaigiancia lietumi, t. y. asaromis. Tik bukit mieli, nesibarkit. Juk mes pakenciam jusu knarkima, ne visada svarias kojines, mazakalbyste, nedrasuma per pasimatymus; netgi einam kartu su jumis i krepsinio rungtynes... Nors visai to nenorim. O ko mes norim? ... " (J. B.) m? P. S. SUGUNDYK MANO PROTA IR GAUSI KUNA. ATVERK MANO SIELA IR BUSIU TAVO AMZINAI...
Anketos informacija
Vardas:Rita
Slapyvardis:Rituliukass
Amžius:32 m.
Gimimo diena:1990.04.07
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Cambridge
Statusas:Turiu vaikiną
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių
Šiuo metu:Atostogauju
Ūgis:162 cm
Svoris:35 kg
Akys:Rudos
Plaukai:Raudoni, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
58%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
73%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
83%
Anketos komentarai
2010.11.19 04:03Gintas (35 m. Vilnius)
Grazi, kaip is pasakos.. :::138