Luna (24 m. Vilnius)
* Aš nesistengiu niekam įtikti. Siekiu gyventi taip, kad man būtų malonu nubusti ryte.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (24 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:6430
Atsakomumas:50%
Apsilankymų skaičius:2220
Paskutinį kartą lankėsi:2019.07.27 17:34
Anketa sukurta:2007.11.21 19:42
Anketa atnaujinta:2012.10.19 22:22
Panašios anketos
Anketos numeris: 647266 Netinkama anketa
Vardas:Luna
Amžius:24 m.
Ūgis:164 cm
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šia mergina? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (9)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Nespręsk apie mane pagal išvaizdą. Ne kartą man teko išgirst: "O tu netokia kvaila kaip atrodai",- tai va - aš ne tokia. Domiuosi literatūra, sportu bei pasauliu. Mėgstu pasinerti į ilgas diskusijas. Muzika, kinas, žmonės, knygos, ilgi vakarai ir arbata- man nesvetima.
Gal ir esu dažnai labai emociali, daug reikalaujanti ir einanti iki gal, tačiau visada tikiu meile. Ir niekas kitas neužima tokios didelės vietos mano gyvenime,kaip noras padėti, jei tik galiu ir jei tik turiu jėgų.

Iš vaikino nereikalauju nieko neįmanomo- tiesiog turi mane sužavėti.!
Gal aš vis dar iš tų, kuriai reikia drąsių žygdarbių.
Štai ir visa paslaptis!
Beje, visiškai pasyvūs ir viskuo gyvenime besiskundžiantys žmonės- geriau nė nerašykite, tiesiog nerasime bendros kalbos.

Tiek kol kas!
Myliu , bučiuoju, nesikandžioju !
Muzika:
megstu ivairia muzika nuo klubines muzikos ikki lengvojo roko
Labiausiai patinka: TIMATi , the Rasmus, Quest Pistols ;D Lil WAYNE, Kyne West, EMINEM ir panasiai .
Sporto šaka:
kikboksas , tenisas(lauko) .plaukimas.
Gyvenimo šūkis:
Galvok apie save tik gerai , nes blogai apie tave suspes pagalvoti ir kiti.*
Anketos informacija
Vardas:Luna
Slapyvardis:boxsiuke
Amžius:24 m.
Gimimo diena:1995.04.10
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Lenkų
Šiuo metu:Mokausi
Ūgis:164 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
100%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
38%
Anketos komentarai
2014.10.16 20:29arunas (29 m. Vilnius)
simpatiška :::407 :::001