Edvinas (35 m. Jungtinė Karalystė)
:::n04

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (11 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1509
Atsakomumas:80%
Apsilankymų skaičius:1934
Paskutinį kartą lankėsi:2021.08.16 06:19
Anketa sukurta:Seniau nei 2008 m.
Anketa atnaujinta:2017.12.03 01:57
Panašios anketos
Anketos numeris: 616475 Netinkama anketa
Vardas:Edvinas
Amžius:35 m.
Ūgis:175 cm
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Jungtinė Karalystė
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (2)
Trumpai apie mane
Charakteris:
INFP tipo :::001
Reikalavimai partneriui:
myletu taip, kad isgyvenus kaskokia katastrofa dauzytu delnais,keiktu,lietu asaras,buciuotu, kad suteikiau priezasti pagalvoti, kad manes neteko.... :::001
Hobis, pomėgiai:
jei hobis kaska koliakconuoti, ir buti pamisusem, del kolekcijos papildymo. Tai nesu toks, bet turiu daug kepuriu kuriu ir nenesioju tiesiog noriu jas turret :::034
Knyga, filmas:
filmai nuo a iki z galiu ziureti diena ,nakti. Kaska isskirti galeciau tai Gladijatorius ji perzejas daugiau nei 10 kartu. Nesakyciau, kad jis kaskuo ipatingas tiesiog po 5 karto gerai uzmigdo :::034 Knygos nera kasko ipatingo, esu du kartus perskaites "Nostardamas" jo biografija...Kaskas isimintino is knygu tai vaikysteje klausytos pasakos... :::001
Muzika:
ta kuri privercia apie kaska galvoti,kaska prisiminti,gali dainuoti ir sokti,atsipalaiduoti :::001
Sporto šaka:
galiu zeti krepsini, galiu zeti futbola, bet idomiausiai ziurisi boxas :::001
Gyvenimo šūkis:
Kencianciam dangus...
Juokingiausias nuotykis:
yra buve tokiu begales iskirciau gal viena kuris buvo ir gedingiauses :::001)))
Dar šis tas:
patinka saltos ziemos diena, uzuosti degancio lauzo kvapa :::034
Anketos informacija
Vardas:Edvinas
Slapyvardis:eqvido
Amžius:35 m.
Gimimo diena:1986.01.08
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Jungtinė Karalystė
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:175 cm
Svoris:74 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Gelsvi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau, bet stengiuosi mesti, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
43%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
45%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Anketos komentarai
2010.10.03 12:13Weedy
Meilutis :::028 :::034