Jurgita (36 m. Jungtinė Karalystė, Londonas)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (11 Фотография)

Статистика анкеты
Полученные баллы:17067
Отвечаемость:79%
Число посещений:10449
Посещал последний раз:2020.11.15 14:43
Анкета создана:Еще до 2008 года.
Анкета обновлена:2018.12.27 22:37
Похожие анкеты
Номер профиля: 579058 Негодная анкета
Имя:Jurgita
Возраст:36 m.
Ūgis:176 cm
Знак зодиака:Стрелец
Местность:Jungtinė Karalystė, Londonas
Статус:Одинокая
Ищет:Ищу парня
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (45)
Коротко обо мне
Характер:
Gero budo,bet kartais bunu uzsispyrusi.
Требования для партнеров:
Svarbiausia pagarba zmogui bei ypac moteriai,nevartojimas alkocholio,nerukantis asmuo domina,bei zmogus su vizijom bei tikslais i ateiti
Гобби, увлечения:
Organizuoti vakarelius,keliones,bendravimas, psichologija.
Kнига, фильм:
Psichologines.
Mузыка:
Kartais klasika, kartais jazzas, kartais popsas.
Вид спорта:
Dievinu pramoginius sokius bei sokius ant ledo.
Жизненное мото:
Norek, tikek ir bus!
Самое смешное приключение:
buvo ir bus dar tokiu
Ещё кое-что:
noriu rimto, protingo pasnekovo, draugo ir gal net vyro busimiems musu vaikuciams
Информация анкеты
Имя:Jurgita
Псевдоним:Spurga
Возраст:36 m.
Gimimo diena:1984.12.04
Знак зодиака:Стрелец
Местность:Jungtinė Karalystė, Londonas
Статус:Одинокая
Дети:Нет
Ищет:Ищу парня
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Флиртовать
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Высшее (университетское)
В данное время:Работаю за границей
Рост:176 cm
Вес:63 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Карие
Волосы:Tёмные, Bолнистые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
100%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
85%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
73%
Друзья
Комментарии анкеты
2012.09.12 01:02Jurgita (36 m. Jungtinė Karalystė, Londonas)
nemegstu bendrauti su zmonemis kurie yra be foto.