Indre (28 m. Lietuva)
:::910

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (8 nuotraukos)

Anketos statistika
Paskutinį kartą lankėsi:2019.06.14 07:02
Panašios anketos
Anketos numeris: 412492 Netinkama anketa
Vardas:Indre
Amžius:28 m.
Ūgis:174 cm
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (169)
Trumpai apie mane
Charakteris:
“Kiekvienas žmogus turi tris charakterius: tą, kurį jis sau priskiria, tą kurį jam priskiria, ir pagal tą kuris yra iš tikrųjų.” Tobulu atveju minėti charakteriai turėtų sutapti, tačiau idealai ir tobulumas yra praktiškai nepasiekiami dalykai, bet artėti link to niekas nedraudžia.
Reikalavimai partneriui:
Aukštesnis nei aš ir šypsena veide.
Hobis, pomėgiai:
Sporto klubas, knygos, gamta, kūrybinė išraiška.
Knyga, filmas:
Kygos: psichologinės ir detektyvai.
Filmai: siaubo, mistiniai, fantastiniai, trileriai, komedijos.
Muzika:
Pagal nuotaiką. :::001
Sporto šaka:
Sporto klubas kūnui ir sielai. KOK akims.
Gyvenimo šūkis:
Šypsokis gyvenimui ir gyvenimas šypsosis Tau.
Juokingiausias nuotykis:
Buvimas čia. :::034
Dar šis tas:
Ačiū už dėmėsį. ;D
Anketos informacija
Vardas:Indre
Slapyvardis:QerY
Amžius:28 m.
Gimimo diena:1990.06.22
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Norai:Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:174 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Banguoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
85%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
85%
Anketos komentarai
2019.04.30 15:27Tadas (39 m. Vilnius)
simtas metu :::045 
2018.12.14 13:03Laimonass
akys grazios
2017.12.19 09:25Robertas (44 m. )
Seksuali..parasyk :::045
2015.04.28 13:37Mantas (27 m. Kaunas)
Is tokios pat fainos girdziu  :::034
2014.12.11 11:25laurynas
labai grazi :::045