Indrė (29 m. Alytus)
:::910

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (1 nuotrauka)

Anketos numeris: 412492 Netinkama anketa
Vardas:Indrė
Amžius:29 m.
Ūgis:174 cm
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Alytus
Statusas:Laisva
Ieško:Nieko neieškau
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (186)
Trumpai apie mane
Charakteris:
ENFJ
Reikalavimai partneriui:
Jeigu ištarus žodį savaitgalis - pirma atėjusi mintis Tau į galvą - alkoholio vartojimas. Gali net nerašyti. :::001
Hobis, pomėgiai:
Sporto klubas, maisto gaminimas (galiu kasdien kepti baltyminius pyragus ;D ), knygos, gamta, papuošalų gaminimas ir kita kūrybinė išraiška.
Knyga, filmas:
Kygos: psichologinės (saviugda, pasąmonė).
Filmai: siaubo, mistiniai, fantastiniai, trileriai, komedijos.
Muzika:
Visa.
Sporto šaka:
Svorių kilnojimas kūnui ir sielai. KOK ir FIFA world cup akims.
Gyvenimo šūkis:
Šypsokis gyvenimui ir gyvenimas šypsosis Tau.
Juokingiausias nuotykis:
Buvimas čia.
Dar šis tas:
Ačiū už dėmėsį. Myliu, bučiuoju, apkabinu ir sėkmės jums linkiu. :::001))
Anketos informacija
Vardas:Indrė
Slapyvardis:QerY
Amžius:29 m.
Gimimo diena:1990.06.22
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Alytus
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Atostogauju
Ūgis:174 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Gelsvi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
85%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
85%
Anketos komentarai
2019.12.16 20:59JG (24 m. Vokietija)
Labas,+37060835972 raštelk jei norėtum pabendrauti :::001
2019.10.12 09:40Leo
hallo schöne Frau :::001 melde dich doch bei mir.Gruss
2019.06.18 17:19Žilvinas (37 m. Šiauliai)
kieta panikė, išsyk matos jog savita ir tuo mėgaujasi :::001
2019.04.30 15:27Tadas
simtas metu :::045 
2018.12.14 13:03Laimonass
akys grazios