Žilva (39 m. Vilnius)
100% pozityvo 100% laiko

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (15 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:4289
Paskutinį kartą lankėsi:2020.10.07 22:25
Panašios anketos
Anketos numeris: 275780 Netinkama anketa
Vardas:Žilva
Amžius:39 m.
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (9)
Trumpai apie mane
Knyga, filmas:
Skaitau daugiau nei žiūriu. "5 meilės kalbos", "Plataus mąstymo jėga", "Kūno kalba", "Shawshank redemption", "World's fastest indian", "Pursuit of happyness", "Knockin' on heaven's door"
Sporto šaka:
vandens slidės, kalnų slidės
Gyvenimo šūkis:
Happy wife = happy life.

Some dream to escape reality. Some dream to change reality forever.

Courage is mastery of fear, not absence of fear
Juokingiausias nuotykis:
patikėti - be šansų
Dar šis tas:
Kokios merginos, moters ieškai? Ko ieškai merginoje? Vis išgirstu. Arba perskaitau. Tiek gyvai, tiek online. Nepasakyčiau, kad ieškau. Ta prasme, kad tai nėra vienintelis ir galutinis neskundžiamas tikslas. Taip, yra ir paieška, ir tikslas, ir netgi gana ilgas sąrašas, ko aš noriu. Visgi, jei kirvis neatitinka koto, nereiškia, kad negalima bendrauti ar rasti kažką kito bendro. Su kažkuo susidraugauju, geriu arbatą, su kažkuo tik online bendrauju, su kai kuo randam bendrų temų ir/ar tikslų, su kai kuo net verslo partneriais tampam, dar su kažkuo – dar kiti dalykai. Žodžiu, ko aš noriu, žinau, bet nebūtinai tu iškart suprasi ar suprasi teisingai, jei tau papasakosiu. Ir ar tu turėsi laiko, jei imsiu plačiai pasakoti? Plačiau kalbant (kai kas tai jau girdėjo), tai ieškau perlų. Čia šiek tiek loterijos, šiek tiek patirties, šiek tiek įgūdžių. Kartais žiūri – geldelė woooow kokia graži, blizga iš kažkur belekaip toli, prieini, pakalbini, atidarai, o ten nei „mėsos“, nei tuo labiau perlo. Tik aidas :::034 Tai čia gana nereti atvejai. Su patirtim vis retesni. Toliau būna taip, kad nei švyti iš tolo, nei žada kažką stebuklingo, o atidaręs geldelę perlo nerandi. Už tai „duomenų“ yra. Imi smėlio, įberi ir augini perlą. Čia gerokai retesnis atvejis. Na, o tikrieji perlai ypač reti. Kartais kriauklė po storu dumblo sluoksniu. Užtrunki, kol atrandi, kol nuvalai dumblą, kol atidarai. Bet lobis yra!
Susipažįstant ar tiesiog žvelgiant į ledi įprastai atkreipiu dėmesį į 3 dalykus, jei juos galima pavadinti dalykais. Kaip ten sako? „Sutiko pagal rūbą, palydėjo pagal protą“, ane? Pirmas dalykas – tai grožis. Pirmiausia, kas matoma – tai akys ir šypsena. Jos be proto daug pasako. Visa kita (šiaip tai viskas) grožyje yra labai subjektyvu. Vieną kartą – vienas dalykas, kitą – kitas. Po to, na, tas antras reikalas, eina patrauklumas arba seksualumas. Su grožiu tai gali būti drauge, bet gali ir absoliučiai nesisieti. Ar nebuvo tau taip, kad žmogus lyg ir ne ypač gražus, bet trauka tokia, kad kam nors ir galvą nuimtum, kad tik magnetai vienas prie kito priartėtų :::001 Ir atvirkščiai: atrodo žmogus lyg gražus, bet netraukia anei... Feromonai, chemija, dar kažkas? Net jei tai online ir matai tik fotkę/-es, tai gali būti žvilgsnis (atsimeni? Akys!!!), eisena, poza (apie pozavimą aš. O tu apie ką?), stilius ir net akinių rėmeliai. Tai daug pasako apie charakterį. Aš kažkaip greitai matau – žmogus tai ar nebe :::034 Visada 100%? Nesąmonė! Visko gi nepasakysi. Trečias. Kas gi trečias? Lietuviškai turbūt geriausias žodis – mielumas. Tai toks žmogus, kurį kaip sakoma „nors ant žaizdos dėk“. Angliškai sweet. Būtent mielumo sweetness, o ne saldumo sweetness. Nebūtinai tai yra tai, kas būtina. Tiesiog tai tie pirmieji 3 reikalai, ką iškart nuskanuoja akys ir smegenys. Ir jie nebūtinai eina ta eilės tvarka, kaip kad aprašiau. Neretu atveju vienas iš tų 3-jų prieštarauja kažkuriam arba abiem iš likusių 2-jų. Pvz. didelis seksualumas (čia nėra rūbų kiekis, o tas pats žvilgsnis, skonis, judesys, etc.) ir didelis mielumas rečiau eina koja kojon. Bet būna ir taip. Retai, bet būna. Galėsiu ir pvz. pasakyti, jei įdomu bus. Bet nei vienas iš tų 3-jų (o šiaip jų ir daugiau) nuskanuotų reikalų nebus svarbus, jei širdis į „skanerį“ pasiūs signalą „skip“ :::034 Jei jau "skip, tai skamba lyg viską rašiau be reikalo. Ni figą! Širdis ir kitaip pasako. Go! Now! Kartais tas netobulumas būna tobulas, ane?
Kartais signalas eina pirmyn-atgal:
- Go!
- Išprotėjai?
- Go!
- Kur ten grožis, seksualumas, mielumas?
- Go!
- Eik šikt!
- Go!
- Ok, ok, me is going :::045
Sudėtingai? Nieko čia sudėtingo. Tik aprašyti sunkiau. Be to, kaip supranti, nemažai liko tarp eilučių. O ir iš konteksto ištraukta. Man patinka tai papasakoti ar parašyti, kai išplaukia iš temos, o ne tiesiog, kaip kad skaitai dabar. Taip ir su anekdotais: net nejuokingas skamba labai teisingai, kai eina į temą. Ir pats juokingiausias ne toks teisingas, kai tiesiog iš oro. Nu bet ne apie anekdotus gi čia, o apie „ko ieškai?“. Perlų aš ieškau, perlų! Tai va, eik dabar pas veidrodį ir pažiūrėk, kaip atrodo perlas! Pats geriausias ir tikriausias perlas!
Anketos informacija
Vardas:Žilva
Slapyvardis:zebediejus
Amžius:39 m.
Gimimo diena:1980.11.05
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau žmonos
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Anketos komentarai
Nėra komentarų