Marijus (41 m. Vilnius)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Anketos statistika
Surinkti taškai:522
Atsakomumas:54%
Apsilankymų skaičius:8296
Paskutinį kartą lankėsi:2020.07.11 23:21
Anketa sukurta:Seniau nei 2008 m.
Anketa atnaujinta:2015.02.19 20:04
Panašios anketos
Anketos numeris: 266704 Netinkama anketa
Vardas:Marijus
Amžius:41 m.
Ūgis:183 cm
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Nevedęs
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (2)
Trumpai apie mane
Knyga, filmas:
Knygos - klasika: "Dievų miškas", "1984", "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai". Filmai - mindfuck.
Muzika:
Jokių paslapčių :::045 :

http://www.last.fm/user/mafijus?utm_source=last.fm&utm_medium=application&utm_campaign=last.fm_desktop_application&utm_content=2.1.36&utm_term=WIN
Juokingiausias nuotykis:
Ne paslaptis, kad keliaujant daug didesni šansai patirti kažką stebuklingo, nei zulinant savo kasdienius takus. Štai Rodo saloje kažkada teko stebėti Gėrio ir Blogio kovą ir iš dalies joje dalyvauti. Ne, tai nebuvo panašu į šv. Jurgio ir Slibino grumtynes. Nežybčiojo kalavijai, nesigirdėjo aimanų, nesiliejo kraujas. Nieko panašaus. Gėris ir Blogis buvo geriausi bičiuliai, lyg draugiškai besišnekučiuojantys Dievas su Mefistofeliu. Vis dėl to tai buvo tikras Gėris ir tikras Blogis. Blogis buvo pilnas nemotyvuoto pykčio ir beprasmiškai puolė. Gėris, kaip jam ir priklauso, neturėjo jokių ginklų išskyrus gerumą, kuriuo išradingai naudojosi. Jis savo kūnu užstojo Blogio agresijos auką, bandė viską užglaistyti, tarsi nuleisti juokais. Blogis tokioje strategijoje per kiekvieną savo ataką užklimpdavo tarsi pelkėje.
Šios epinės nesibaigiančios kovos atspindys Rodo uosto krantinėje buvo du, berods, benamiai šunys. Holivudas, be jokios abejonės, Gėriui suteiktų baltą kailį, Blogiui juodą. Koks nors Von Trieras galbūt pasielgtų atvirkščiai. Atvirai prisipažinsiu, nepamenu nei vieno jų spalvos. Greičiausiai prieblandoje jie abu buvo juodų, baltų, pilkų spalvų miksas. Lygiai kaip ir kituose Blogio ir Gėrio atspindžiuose bet kur pasaulyje abu jie gali vilkėti įvairių pilkumų rūbais. Šuo, vardu Blogis, savo graikišku lojimu kvescionavo mano egzistenciją. Gėris švelnumu ir žaidimais vijo jį šalin, tardamas, kad visoms gyvoms būtybėms užteks vietos Žemėje, net ir tokioje mažoje, kaip Rodas. Pakankamai toli nuvijęs, būtinai grįždavo, tarsi atsiprašydamas už savo asocialų draugą, pavizginti man uodegos. Paskui jį, žinoma, su nauja jėga ir nauja arša grįždavo ir jo pikčiurna kolega. Pakartoję šią operaciją kelis kartus, fundamentaliųjų jėgų atspindžiai nuskubėjo į siaurų gatvelių labirintą repetuoti savo spektaklio rytojaus praeiviams.
Anketos informacija
Vardas:Marijus
Slapyvardis:mafijus
Amžius:41 m.
Gimimo diena:1979.01.31
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Nevedęs
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:183 cm
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi
Žalingi įpročiai:Nerūkau
Anketos komentarai
Nėra komentarų