Erikas (43 m. Kaunas)
Taigi ivairi...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (229 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:44227
Atsakomumas:100%
Apsilankymų skaičius:6704
Paskutinį kartą lankėsi:2019.12.06 13:55
Anketa sukurta:Seniau nei 2008 m.
Anketa atnaujinta:2018.11.10 18:18
Panašios anketos
Anketos numeris: 178662 Netinkama anketa
Vardas:Erikas
Amžius:43 m.
Ūgis:185 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Nevedęs
Ieško:Ieškau sekso partnerio
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (35)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Nenusakomas :::001
Reikalavimai partneriui:
Flirtuojantis , bendraujantis...
Hobis, pomėgiai:
Akvariumistika, Astronomija, Kinologija, Muzika, Daile, Kinas
Knyga, filmas:
Filmai. Ju yra begales ! Gal butu lengviau pamineti keliata is daugelio man patinkanciu rezisieriu: Tai: A.Kurosawa, L.Von Trier, F.Fellini, S.Kubrick, E.Scola, K.Ki Duk, P.Greenaway, J.P.Jeunet, D. Lynch, J. Jarmusch... Ilgiausiai islikes vienodai geras nuo pirmo pamatymo filmas buvo ir yra A.Tarkovskio ,,Stalker''.
Knygos, oi cia is vis sunku... Jeigu buciau viena knyga perskaites butu gal ne taip sudetinga :::001 Paminesiu popoliarius grozines literaturos autorius kurie visgi imponuoja P.Coelho, H.Miller, G.G.Marquez, + imponuoja negrozine literatura labai, bet deja prie viso to tureciau pasakyti kad knygas, is mano gyvenimo, tarsi koki senosios civilizacijos artefakta isstumti pradeda kompiuteris ir tas internete lengvumas surasti norima info , ir kuo toliau tuo baisiau :::001 Tik deja internetas ne gyva, kvepianti knyga !
Muzika:
Na o sitas tai visiskai sudetingas klausimas....Simtai grupiu butu nes muzikos klausimas yra didele mano gyvenimo dalis - tai tarsi religija man. Cia man reiktu vardinti ivairiuose muzikos zanruose patinkamas grupes, atlikejus, o tai sudarytu beproto dideli sarasa. Nuo avangardo, ekspermentines muzikos iki kiek glaustesnes jazz, rock, metal. Nuo autentiskos, folklioro iki industrial, noise. Nezinau ar kam cia reikia kad bandau atsakyti, bet jeigu yra klausimas tai nepaliksiu jo atviro :::001.
Sporto šaka:
Hm...Ka propagaves gyvenime ar siuo metu ? :::001 Kazkada, praeityje sportavau Karate jeigu tai yra sportas. Darbas toks kad beveik kasdien anksciau irgi tekdavo sportuoti kryptingai lengvaja atletika. Na, o siuo metu nesportuoju visai kazkodel, gal pavargau nuo to, o gal atsibodo...O ziureti patinka ne viena sporto saka, ir beje krepsinio nebeziuriu !
Gyvenimo šūkis:
As laisvas zmogus ! Bent jau labai noriu tokiu islikti ...
Dar šis tas:
Sugebeti visuomeneje gyvenant islikti savimi ir buti nepriklausomu tampa viena is sudetingiausiu dilemu.
Anketos informacija
Vardas:Erikas
Slapyvardis:serksnas
Amžius:43 m.
Gimimo diena:1976.05.10
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Nevedęs
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau sekso partnerio
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:185 cm
Svoris:85 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
50%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
45%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
53%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų