Mindaugas (49 m. Kaunas)
Pastoviai keičiasi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (2 photos)

Profile statistics
Received points:9776
Responsiveness:44%
Times visited:24286
Visited last time:2024.07.14 09:32
Profile created:Earlier than in 2008
Profile updated:2022.10.13 18:29
Similar profiles
Profile number: 141511 Inappropriate profile
Name:Mindaugas
Age:49 m.
Ūgis:177 cm
Zodiac sign:Gemini
Region:Kaunas
Status:Unmarried
Searches:Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (23)
Briefly about me
Character:
Pastoviai ramus
Partner requirements:
Išmokti atmintinai Kamasutra! :::001
Hobby, interests:
Muziejus, teatras, kinas, spa, pasivaikščiojimas,dviračiai, pirtis, masažas, maisto gaminimas, filmai, lova....:::045
Book, movie:
Dvylika kedžių
Music:
Šokių
Sports activity:
Smiginis
Life credo:
Santikiams kurt reikia dviejų žmonių pastangų!
Most funny adventure:
Pirmas OMG!
Something more:
Ieškau tos vienintėlės, nepakartojamos :::001, t.y.: moters, draugės, partnerės, mūzos, žmonos, meilužes, širdies draugės ir tik truputi barakudos, ir tik truputi feministes ir tik truputi raganos ar gyvates :::001 ir kad 1% iš 100% būtu nimfomane!

P.S.: Moku gaminti:Kavą, kiaušinienę, kotletus, šaltibarščius, barščius, kopūstienę, daržovienę, žuvienę, plovą, kūgelį, karbonadus, spageti, suši, vėdarus, šašlykus, salotas su tunu/lašiša, karpį įdaryta daržovėmis ir kažka dar :::001 Maisto gamybos knygų yra įvairovė...:::001
Taip pat nevengiu: išsiurbt kambarius,išplaut, nuvalyt dulkes , išplaut tualetą, virtuve ir tave :::001!
išvalyt langus, išnešt šiukšles, skalbt ir išdžiaut.
Nepatinka lygint!
Kartais parnešu gėlių, ir smulkių dovanų!
Nemoku organizuot laisvalaikio :::002
Trūkumas: visada noriu ir bet kur!!! :::001
P.S. Sumoku mokesčius: internetą, tv, šiuksles, šildymą, vandienį, dujas ir elektra...ir t.t.
Ieškau tos su kuria galečiau įgivendinti TAI: kinas, teatras, baseinas, viešbutis, persirengimo kabina, :::001 pasivazinėjimas automobiliu, :::001 :::001pirtis, pasivaikščiojimai, dviračiai, savaitgalio kelionės po lietuvą, žvejyba, grybavimas, artimos keliones po europą autobusu ar traukiniu kupe....:::001
Su tankais jau nežaidžiu,lekštes išsiplaunu pats,kojines keičiu laiku,bučiuotis megstu,užgerimų nepraktikuoju,esu ištikimas, maistui neišrankus,"į kairę" jau atsivaikščiojau,tualetu naudotis išmokytas,visa algą parnešu namo,turiu pasa,nuo pasiutliges paskiepytas. :::045

P.s: P.s: Jei vyras nori jis gali viską!!!
Žinau viena pasakečia, kuria pasidalinsiu:
-Eina milijonierius gave su žmona, staiga pamato gavę šluoja kiemsargis,,, žmona linkteli galva, pasisveikina,,, milijonierius klausia, kas jis? ,,, Ai senas pažystamas, kažkada piršosi man,,, Kiek paėjas milijonierius sako:,,, jei tada būtum sutikus, dabar būtum kiemsargio žmona,,, :::001 Po kelių žingsnių žmona atsakė,,, Jei tada bučiau sutikus ,,, milijonierius būtu jis,,,...:::045
Profile information
Name:Mindaugas
Nickname:neraslapyvardžio
Age:49 m.
Gimimo diena:1975.05.31
Zodiac sign:Gemini
Region:Kaunas
Status:Unmarried
Children:I have
Looking for:Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Wishes:Penpals
Flirt
Other
Languages:Lithuanian, English, Russian
Education:Bachelor
Now:Working
Height:177 cm
Weight:145 kg
Body type:Heavy
Eyes:Green/gray
Hair:Grey, Straight and short
Bad habits:Smoke, but trying to quit, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
68%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Friends
Profile comments
2017.11.18 20:45
Labai idomi,nuotaikinga tavo anketa,šaunuolis :::001