Ɲ♫ɡƖis (51 m. Vilnius)
:::n11 pagal Jurgį ir kepurė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (3 Фотографии)

Статистика анкеты
Посещал последний раз:2019.10.16 15:43
Анкета обновлена:2019.09.04 06:52
Похожие анкеты
Номер профиля: 135348 Негодная анкета
Имя:Ɲ♫ɡƖis
Возраст:51 m.
Ūgis:177 cm
Знак зодиака:Телец
Местность:Vilnius
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (78)
Коротко обо мне
Характер:
Jautis
Требования для партнеров:
Jumoro jausmas
Гобби, увлечения:
Juokauti
Kнига, фильм:
Knyga - Voiničiaus rankraštis
Filmas - Atgal į ateitį
Mузыка:
Lietuvos himnas
Вид спорта:
Kirpimasis
Жизненное мото:
Tik priešingybės sukuria judėjimą
Самое смешное приключение:
Gimimas
Ещё кое-что:
Norint turėti artimą žmogų senatvėje, reikia kartu su juo pasenti
Информация анкеты
Имя:Ɲ♫ɡƖis
Псевдоним:naglis
Возраст:51 m.
Gimimo diena:1968.05.07
Знак зодиака:Телец
Местность:Vilnius
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Флиртовать
Языки:Английский, Русский, Немецкий, Другое
Образование:Кандидат наук
В данное время:Ничем не занимаюсь
Рост:177 cm
Глаза:Голубые
Волосы:Красные, Кудрявые и длинные
Вредные привычки:Иногда курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
95%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
100%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
100%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
90%
Комментарии анкеты
2015.08.09 21:34Kitokia
su jumoru nesusipykęs pilietis - puikus bruožas :::001
2013.05.30 02:21Silvija
aciu uz smaiksias mintis, jos daugeliui praskaidrina niuria nutaika
2012.10.17 16:45Jūra (53 m. Švenčionys)
Manau šituose bajeriuose slypi ir didelė dalis teisybės :::045
2012.10.01 20:14aurija
na ir bajeristas :::034 DDDDDD,bet man patiko :::045