Ɲ♫ɡƖis (51 m. Vilnius)
:::n11 pagal Jurgį ir kepurė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (3 photos)

Profile statistics
Visited last time:2019.11.14 00:50
Profile updated:2019.10.31 21:57
Similar profiles
Profile number: 135348 Inappropriate profile
Name:Ɲ♫ɡƖis
Age:51 m.
Ūgis:177 cm
Zodiac sign:Taurus
Region:Vilnius
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (79)
Briefly about me
Character:
Jautis
Partner requirements:
Jumoro jausmas
Hobby, interests:
Juokauti
Book, movie:
Knyga - Voiničiaus rankraštis
Filmas - Atgal į ateitį
Music:
Lietuvos himnas
Sports activity:
Kirpimasis
Life credo:
Tik priešingybės sukuria judėjimą
Most funny adventure:
Gimimas
Something more:
Norint turėti artimą žmogų senatvėje, reikia kartu su juo pasenti
Profile information
Name:Ɲ♫ɡƖis
Nickname:naglis
Age:51 m.
Gimimo diena:1968.05.07
Zodiac sign:Taurus
Region:Vilnius
Children:I have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Wishes:Penpals
Reach friends
Flirt
Languages:English, Russian, German, Other
Education:Ph. D.
Now:Not doing anything
Height:177 cm
Eyes:Blue
Hair:Red, Curly and long
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
95%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
100%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
100%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
90%
Profile comments
2015.08.09 21:34Kitokia
su jumoru nesusipykęs pilietis - puikus bruožas :::001
2013.05.30 02:21Silvija
aciu uz smaiksias mintis, jos daugeliui praskaidrina niuria nutaika
2012.10.17 16:45Jūra (53 m. Švenčionys)
Manau šituose bajeriuose slypi ir didelė dalis teisybės :::045
2012.10.01 20:14aurija
na ir bajeristas :::034 DDDDDD,bet man patiko :::045
Hot line messages
November 4 21:19
Kuo didesnis svoris, tuo dažniau rašome karštąsias žinutes? Mergaitės, darykite išvadas :::001