Arturas (37 m. Panevėžys)
:::n03kaip visada beprotiskai fantastiska:::038

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Anketos statistika
Paskutinį kartą lankėsi:2022.05.05 18:06
Anketos numeris: 120661 Netinkama anketa
Vardas:Arturas
Amžius:37 m.
Ūgis:193 cm
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Panevėžys
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (3)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Aktyvus, atkaklus, atsakingas, atviras, darbštus, drąsus, draugiškas, drovus, energingas, ištikimas, jautrus, kantrus, keistas, komunikabilus, kruopštus, linksmas, malonus, mandagus, nuoširdus, paklusnus, paprastas, pasiaukojantis, patikimas, patiklus, pavydus, sąžiningas, svajingas, tinginys, tolerantiškas, užsispyręs
Hobis, pomėgiai:
Automobiliai, azartiniai žaidimai, filmai, internetas, kelionės, kinas, kulinarija, mada, motociklai, muzika, naktiniai klubai, pažintys, radijas, barai, kavinės, seksas, sportas, svajojimas, teatras, technika, TV, žūklė
Knyga, filmas:
cia reikia vardinti visus perziuretus filmus? :::034DD nelabai visu pamenu, bet kelis neblogus esu mates :::034
o kad ir kaip bebutu gaila, bet knygoms laiko nelieka :::001
Muzika:
laaaaaaabai ivairi :::001
Sporto šaka:
Automobilių sportas, biliardas, boulingas, dažasvydis, dviračių sportas, ekstremalus sportas, futbolas, kovos menai, krepšinis, kultūrizmas, lengvoji atletika, motociklų sportas, šachmatai, šaškės, tenisas, tinklinis
Gyvenimo šūkis:
JŪS JUOKIATĖS IŠ MANĘS, KAD AŠ KITOKS, BET AŠ JUOKIUOSI IŠ JŪSŲ, NES JŪS VISI VIENODI...
I‘m UNIQUE. I‘m DIFFERENT. I‘m LIMITED EDITION BECAUSE THERE‘S ONLY ONE ME IN THE MIDDLE OF A BILLION PEOPLE ON THIS EARTH
YES, I'm a BITCH... SORRY, JUST NOT YOURS :p
Esu per daug ciniškas, kad ramiai klausyčiausi Jūsų nuomonės, per daug išdidus, kad siekčiau Jūsų dėmesio, bet dėl kaikurių žmonių nedėmesingumo esu priverstas jį rodyti. Ir man nusispjaut ant Tavęs, ant Jo, ant Jos, ant moralės, ant žmonių, kurių aš nepažįstu. Bet dėl draugų ir žmonių, kuriuos gerbiu, kurie su manimi elgiasi nuoširdžiai ir dėl tų kuriuos myliu bei gerbiu - galiu padaryti VISKA!
Taip, turiu NAGLĄ snukį, DIDELIUS principus ir SUNKŲ charakterį, esu AŠTRUS, ŠIURKŠTUS ir kartais PIKTAS. Mano nuotaika per dieną gali keistis 100 KARTŲ, bet AŠ esu AŠ :::045
Ir dar, esu NURAUTAS! Labai nurautas. Toks NURAUTAS, kad katik nuravėtas daržas pavydi man nurautumo :::034
Juokingiausias nuotykis:
kai pagrandukas pasikore :::034DDD
Dar šis tas:
o cia jau asmeniskai :::045
Anketos informacija
Vardas:Arturas
Slapyvardis:offline
Amžius:37 m.
Gimimo diena:1985.04.09
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Panevėžys
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis
Ūgis:193 cm
Svoris:93 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Mėlynos
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
88%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Anketos komentarai
Nėra komentarų