Renata (36 m. Elektrėnų savivaldybė)
:::400

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (3 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:494
Отвечаемость:60%
Число посещений:49
Посещал последний раз:2023.11.02 10:01
Анкета создана:2023.02.21 17:12
Анкета обновлена:2023.09.24 12:44
Похожие анкеты
Номер профиля: 1171854 Негодная анкета
Имя:Renata
Возраст:36 m.
Ūgis:162 cm
Знак зодиака:Лев
Местность:Elektrėnų savivaldybė
Статус:Одинокая
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу парня
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (15)
Коротко обо мне
Характер:
Šiaip aš angelas, tik su šluota man gaunasi greičiau:::001
Требования для партнеров:
Visi plevėsos, nuotykių ieškotojai ir panašus kontingentas, apeinam pro šalį. Negaišinkite mano laiko su nesąmoningais pasiūlymais. Taip pat asmenys be profilio nuotraukų irgi nesivarginkite rašyti, nes atsako tikrai nesulauksite, kaip ir tie, kurių profilio nuotraukose puikuojasi įvairūs gyvūnėliai, gamtos vaizdai ar automobiliai - atsakas iš manęs 0 procentų. Jeigu jau čia esi ir bandai susirasti kažką tai bent jau pasistenk ir nuotrauką įsikelti. Visi " raštingieji " gražeuse, faineuse irgi prašom pro šalį, nes jeigu net elementarių žodžių nemoki parašyti taisyklingai - mums net nėra apie ką kalbėti. Jeigu esi malonus, mandagus, iš karto nepuolantis "tujinti", turintis bendrų pomėgių - parašyk. Manau rasim apie ką pakalbėti:::001
Гобби, увлечения:
Knygų skaitymas, fotografija, gamta, literatūra, maisto gaminimas, medicina.
Kнига, фильм:
Herrman Hesse kūryba.
Mузыка:
Priklausomai nuo nuotaikos
Вид спорта:
Pasivaikščiojimas gamtoje
Жизненное мото:
Kad ir kas benutiktų, visada išlik žmogumi ir žmogišku. Padėk, jei gali ir pasidalink tuo ką turi su tuo, kuris šiandien neturi nieko. Galbūt kitąkart jis tau duos tai, ko tau tuo metu reikia.
Самое смешное приключение:
Nėra
Ещё кое-что:
:::001
Информация анкеты
Имя:Renata
Псевдоним:NiekoRimta
Возраст:36 m.
Gimimo diena:1987.07.23
Знак зодиака:Лев
Местность:Elektrėnų savivaldybė
Статус:Одинокая
Дети:Нет
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу парня
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский, Русский, Немецкий
Образование:Высшее (неуниверситетское)
В данное время:Работаю
Рост:162 cm
Вес:50 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Серо-голубые
Волосы:Коричневые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
58%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Комментарии анкеты
Нет комментариев