Renata (36 m. Elektrėnų savivaldybė)
:::400

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (3 photos)

Profile statistics
Received points:494
Responsiveness:60%
Times visited:49
Visited last time:2023.11.02 10:01
Profile created:2023.02.21 17:12
Profile updated:2023.09.24 12:44
Similar profiles
Profile number: 1171854 Inappropriate profile
Name:Renata
Age:36 m.
Ūgis:162 cm
Zodiac sign:Leo
Region:Elektrėnų savivaldybė
Status:Single
Searches:Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (15)
Briefly about me
Character:
Šiaip aš angelas, tik su šluota man gaunasi greičiau:::001
Partner requirements:
Visi plevėsos, nuotykių ieškotojai ir panašus kontingentas, apeinam pro šalį. Negaišinkite mano laiko su nesąmoningais pasiūlymais. Taip pat asmenys be profilio nuotraukų irgi nesivarginkite rašyti, nes atsako tikrai nesulauksite, kaip ir tie, kurių profilio nuotraukose puikuojasi įvairūs gyvūnėliai, gamtos vaizdai ar automobiliai - atsakas iš manęs 0 procentų. Jeigu jau čia esi ir bandai susirasti kažką tai bent jau pasistenk ir nuotrauką įsikelti. Visi " raštingieji " gražeuse, faineuse irgi prašom pro šalį, nes jeigu net elementarių žodžių nemoki parašyti taisyklingai - mums net nėra apie ką kalbėti. Jeigu esi malonus, mandagus, iš karto nepuolantis "tujinti", turintis bendrų pomėgių - parašyk. Manau rasim apie ką pakalbėti:::001
Hobby, interests:
Knygų skaitymas, fotografija, gamta, literatūra, maisto gaminimas, medicina.
Book, movie:
Herrman Hesse kūryba.
Music:
Priklausomai nuo nuotaikos
Sports activity:
Pasivaikščiojimas gamtoje
Life credo:
Kad ir kas benutiktų, visada išlik žmogumi ir žmogišku. Padėk, jei gali ir pasidalink tuo ką turi su tuo, kuris šiandien neturi nieko. Galbūt kitąkart jis tau duos tai, ko tau tuo metu reikia.
Most funny adventure:
Nėra
Something more:
:::001
Profile information
Name:Renata
Nickname:NiekoRimta
Age:36 m.
Gimimo diena:1987.07.23
Zodiac sign:Leo
Region:Elektrėnų savivaldybė
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English, Russian, German
Education:Higher education
Now:Working
Height:162 cm
Weight:50 kg
Body type:Lean
Eyes:Blue/gray
Hair:Brown, Straight and short
Bad habits:Do not smoke
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
58%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Profile comments
No comments