Ram (45 m.)
:::919

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (5 nuotraukos)

Panašios anketos
Anketos numeris: 1162541 Netinkama anketa
Vardas:Ram
Amžius:45 m.
Zodiakas:Svarstyklės
Statusas:Išsiskyręs
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
subalansuotas :::001
Reikalavimai partneriui:
reikalavimus bendravimas sudelioja i vietas:::045
Knyga, filmas:
pasakos, padavimai ir mitai 😄
Muzika:
kartais geriausia tyla:::045
Sporto šaka:
lengvas pasivaiksciojamas prie vandenyno🙃, miske, kalnu takeliais...
Gyvenimo šūkis:
surasti balansa visumoje ✨️
Juokingiausias nuotykis:
Gydytojau, supraskite, man jau 70 metų, bet aš ligi šiol bėgioju paskui mergaites!
– Ir kokia gi čia problema?
– Tai kad aš pamiršau, kodėl paskui jas bėgioju!
Dar šis tas:
“Know what sparks the light in you so that you, in your own way, can illuminate the world.”
Anketos informacija
Vardas:Ram
Amžius:45 m.
Zodiakas:Svarstyklės
Statusas:Išsiskyręs
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
68%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
55%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
50%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
73%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Šiandien 0:47
Dažnai po to, kai santykiai yra visiškai išsiaiškinti, paaiškėja, kad santykių nebėra. taip jau atsitinka 🙃
Liepos 1 1:44
niuriai cia viskas vyksta, panasu tie patys keli asmenys pasitasko ir vel viskas is naujo kita diena...
Birželio 30 2:52
idomiai skamba "ieskantys nuotykiu"..." Ne "...juk gyvenimas ir yra nuotykis, tik vienam vienai dienai, o kitam ir virs 10 metu tesiasi...tu niekaip nenuspesi rezultato :::045
Birželio 29 3:47
"You are perfect exactly as you are. With all your flaws and problems, there's no need to change anything. All you need to change is the thought that you aren't good enough."
Birželio 27 23:29
Kuo labiau vengiame kam nors paskirti savo gyvenimą, tuo tuštesnis jis tampa. (Ispanų filosofas Jose Ortega y Gasset)