Salome (33 m.)
🖤

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1815
Atsakomumas:66%
Apsilankymų skaičius:499
Paskutinį kartą lankėsi:2022.05.28 03:05
Anketa sukurta:2022.03.26 09:34
Anketa atnaujinta:2022.05.25 22:42
Panašios anketos
Anketos numeris: 1159467 Netinkama anketa
Vardas:Salome
Amžius:33 m.
Zodiakas:Žuvys
Ieško:Nieko neieškau
Klasė:
Narystė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (33)
Trumpai apie mane
Muzika:
Christian Daniel-Ahora Que Te Vas,Massari,Jay Sean,Ionel Istrati..🎧
Anketos informacija
Vardas:Salome
Amžius:33 m.
Gimimo diena:1989.02.26
Zodiakas:Žuvys
Ieško:Nieko neieškau
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
63%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Draugai
Anketos komentarai
2022.05.03 21:36Šiandien Tadas (34 m. )
grazuole
Karštosios linijos pranešimai
Vakar 20:17
Kas ieško tas antranda,bet realybeje :::034
Vakar 10:03
Labas rytas,kam kavos?nuo kada ieškomas tapo kavos aparatu? :::034 vakar verkė,kad moterų nėra,nėra su kuo bendrauti,nuo šiandien verks kad niekas neatnešąs ir nė katra neišgerianti kavos,nu vyrai jūs pavarote :::049 :::034 nuo kada taip sumuteriškėjote? :::034
Gegužės 26 21:55
Ko čia bezysti ir bemelsti, parašykit į karstaja linija visada kas atrašys :::034
Gegužės 26 20:46
Žiu už vadžių vėl iš pradžių,verkia čia moterys ir vyrai,kokios pažintys čia,kad ta patį rašote ištisus metus ir nesusiporave vienas su kitu,visą bėda tame šnekat netiesa,svarbus jums tas grožis,tik ne visiems vienodai,visiems mažiau kitiems daugiau,rašykit toliau poemas įdomu pasiskaitinėti,kai neturi ką veikti :::034
Gegužės 26 18:31
Lab dien,radot kur ieškoti ką :::034 nėr traukos nėr meilės,yr trauka yra meilė,nesutinku su tuo požiūriu,kad išvaizda nesvarbi,visiems išvaizda svarbi,tačiau ne visų požiūris ir nuomonė ta pati :::049 :::034