Andrius (37 m. Kaunas)
Bandau ieškot, bet kol kas čia ne kas...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (2 photos)

Profile statistics
Received points:138
Responsiveness:77%
Times visited:313
Visited last time:2022.02.28 20:43
Profile created:2021.07.28 00:01
Profile updated:2021.09.08 22:59
Similar profiles
Profile number: 1150162 Inappropriate profile
Name:Andrius
Age:37 m.
Ūgis:175 cm
Zodiac sign:Gemini
Region:Kaunas
Status:Not in relationship
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Briefly about me
Character:
Ramus, ganėtinai pastovus, ganėtinai tylus, intravertas, bet nemėgstu pastovios melancholiškos aplinkos
Partner requirements:
Domina menininkės, moksliukės, gotės, ir kitokio plauko ufonautės. Siekiančios atitikti kažkokius visuomenei priimtus standartus, ar tiesiog norinčios būti kokios įžymybės kopijos kažkaip greit nusibosta :::001.

Galiu susipažinti ir su tokį aprašymą atitinkančiais vaikinais jei tik tikslas bus tiesiog išgerti alaus/kavos ir apie ką nors protingai padiskutuoti.
Hobby, interests:
Apsėstas kompiuterastas
Music:
Linkęs į senesnę muziką, spektras labai įvairus, tačiau labai išrankus kai eina kalba apie pop muziką (labai nedaug iš ten man kas patinka). Manau, kad jau yra sukurta tiek daug iš ties geros muzikos :::001
Something more:
Palaikau hetero/homo/bi/a/trans/kitokius-seksualius žmones vienodai: kas sprendžia iš vis apie žmogų iš jo lovos reikalų? Visi gi turim fantazijų.

Nesu antivakseris. Šeimos maršai man atrodo juokingi. Vegetaras.

Politiškai stengiuosi būti neutralus. Dažniausiai pavyksta.

Nereliginis. Tikiu mokslu. Bet gerbiu kitų religiją jei jie gerbia mano ne-religiją.

Barzdos nenusiskusiu.

Manau pasaulyje per daug žmonių. Lietuvių irgi biški per daug.
Profile information
Name:Andrius
Nickname:g1ngercat
Age:37 m.
Gimimo diena:1984.06.01
Zodiac sign:Gemini
Region:Kaunas
Status:Not in relationship
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Wishes:Penpals
Reach friends
Spend leisure time together
Want to be visible
Languages:Lithuanian, English
Education:Higher education (university)
Now:Working
Height:175 cm
Weight:65 kg
Body type:Lean
Eyes:Green/gray
Hair:Dark, Straight and short
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
40%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
58%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Profile comments
No comments