Valentinas (35 m. Marijampolė)
Tai kas yra tavo niekada nepabėgs :::045

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (2 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:85
Atsakomumas:64%
Apsilankymų skaičius:413
Paskutinį kartą lankėsi:2023.03.28 20:55
Anketa sukurta:2021.07.17 23:08
Anketa atnaujinta:2022.04.08 19:00
Anketos numeris: 1149815 Netinkama anketa
Vardas:Valentinas
Amžius:35 m.
Ūgis:180 cm
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Marijampolė
Statusas:Nevedęs
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu linksmas,bendraujantis,sutariamas,nėra sunkus charakteris.pasižymintis didele kantrybe,ištverme,jai svajoju tai ir planuoju :::045 sakyčiau mėgstu būti ramesniu ir ne visada , reikia būti spalvotam ir judriam.
Reikalavimai partneriui:
Be žalingų įpročių,bendraujanti ,nepasikėlusi,įžvalgi gyvenimu ,požiuriu kitas detales, mokėti išklausyti , tvarkinga ir paprasta, gyvenimo patyrusi įvairios patirties.būk visada savimi ,nesisteng įtikti antrai pusei ,tai ko ieškau pasakysiu :::045.
Hobis, pomėgiai:
beveik visi. domiuosi ir skrendu dronais , megstu pasivazineti po idomes vietas ,nebijau nuvaziuoti ir i didmiesty ,ten visko juk yra ,taciau pati gamta kaip tyras oras to niekas nesuteiks,dazniausiai praleidziu darbe ir prie vairavimo,megstu ilgus bendravimus vakarais o jai prie zvaigdziu kartu tai tiesiog mazai kas gali tureti /
megstu vazinetis dviraciu,rieduciais,zaisti vaizdo zaidimus ,,megstu buti namie nei buti ilgiau su draugais,domiusi ivairia elektronika,kompiuterija ir ju remontu ,neseniai ismokau lituoti ivairias micro detales ,led ir toliau tai tobulinu ,nesu statybininkas ,bet sviesas namie pajungciau ,ir t,t ir t,t turiu ka papasakoti ,megstu kalbeti tiesa i akis bei rasyti tai ka pastebiu, man irgi turi buti viskas konkretu.
Knyga, filmas:
filmai ,romantika,fantastika,dokumentika,veiksmo ir visi kiti kurie duoda naudos ir ispudzio.
Muzika:
Dažnai meilės dainos,432 ir 528 Mhz gydomios įdomios ir kitos prasmingos ,kur viskas iš širdies , nesu labai išrankus ,bet yra visada geriau, paklausyk ir tu ,tau irgi patiks viena,

https://www.youtube.com/watch?v=Lq_Tr3NaI18

https://www.youtube.com/watch?v=pkcCNwLhQQY
Sporto šaka:
sunkioji ir lengvoji atletika ,rieduciai ,dailusis čiuožimas,dviratis,begimas,pasivaiksciojimas ,auto sport , ir t.t
Gyvenimo šūkis:
jai atejai paskaityk gal tu tai ieškai? kitokios patirties ir jausmu, noriu kad pakalbinus mane jau žinotum dalis tai koks aš esu.
esu nemeluojantis,nuoširdus,ramus,neteisiantis,nors kovoju uz teisybe bet ir tai žeidžia ši tiesa ir visiems tikrai geras neatrodysi...
siekiu ir ieškau gražiu iškirtiniu santykiu ,noriu turėti šeima ,mylima žmonele ,dėl kurios galėčiau atiduoti visa savo meile ir dvasiny gery jai...
norėčiau visada būti kartu ir jokia kita nesugadintų taip sunkiai pasiektu malonių jausmų,
gyvenimas pernelyg grubus ir žiaurus ,kad meilė ar jausmai trunka pernelyg trumpai ,todėl dėsiu visas pastangas kad mano moteris ,būtų laimingiausia su manimi...ne tai ne kokia fantastka ar pasaka ,tiesiog to siekiu gana ilgai ,o tos išrinktosios aš vis nerandu ,juk daug kas vertina kitus dalykus ir jai labiau yra įsigyvena kaip materialus turtai ,bet džiaugsmai būna gana trumpalaikiški .
kodėl žemėje negalima būti laimingiems ir parodyti ,kad meilės galia vis dėl to gali būti stipri ir nugalėti viska...
mane dauguma mato ,kaip gera būdo charakterio vaikina ,su kurio eina bendrauti įvairiomis temomis ,dar kiti sako ,kad turėtum būti kunigas? esu turėjas mergina ir dėl jos esu nemažai išgyvenęs ,bet to ji nevertino manęs ir pasirinko blogąją puse ,pasibaigė jausmai kaip pas dauguma žmonių. o aš be meiles nenorėjau gyventi ir man nepabosta vienas ir tas pats žmogus ,visada galime tobulėti,eiti link šviesos ,nežudyti savo meilės dėl kitokių įsitikinimų,vertybių ar kito žmogaus...nusprendžiau čia parašyti žodžiais apie save ,kad sutikčiau panašia mergina į save .
nors esu be žalingų įpročių ,mėgstantis tvarka ir sažininguma turintis dar ne viena išsakytas savybes ,bet tik sunkiau surasti tai ko noriu...
šiuo metu pastebėjau save ,kad tapau nervingas ,irzlus ,kartais ir kantrybės nebeturiu o kartais turiu pernleg daug nei reikia ,galbut aš keičiuosi į kita asmenybe nors su tuo kovoti vienam yra gana sunku , visada norėjau ir noriu atsiremti į mylimosios moters širdy ,kad viskas bus gerai tu ištversi viska ir eisi toliau tuo sunkiu keliu ,nes aš turiu tave! deja neturiu tai kas papildytų mano jausmus todėl kartais dėl vienu ar kitu dalyku neturiu kur pasisemti geros energijos ,atrodyti tai keista ir juonkinga ,meile tai ne duona ,bet ji daro mane žmogiškesniu už visus kitus...dėkui už tavo kantrybe jai tai perskaitei.
Juokingiausias nuotykis:
daug ju buvo :::045
Dar šis tas:
kartais galiu pasirodyti keistas ,bet pabendravus tai visai tai dingsta ,atejau cia bendrauti ne izeidineti zmoniu kokie jie cia yra ir kas su jais negerai ,galbut bendraudamas rasiu ir savo mergina ,bet siuo metu megstu dalinti patarimus ir auginti zmoniu dvasia i dar mazesny gyvenimo nuklydima ...vieni laiko mane psichologu ,.filosofu,tikru romantiku ir t.t
gyvename tarp labai bjauriu zmoniu ,mums meluoja i akis kiekviena diena ir to pasakoje mes nepasitikime kitais zmonemis ,taip jus ir nepasitikesite kitais ir to isimti gana sunku ,tiesiog reikia neisileisti i sirdis pernelyg arti kitaip skausmas bus pernelyg didelis ir visas pasaulis taps blogas ir tamsus... jai nori paklausti ar meile tikra egzistuoja ? taip ji egzistuoja ,todel susiradus antra pusia ir gyvenant su ja maloniai dar nereiskia ,kad tai gali buti tikri jausmai ,visi sie
dalykai atsiveria su gerais darbais ir vietomis ,nes dauguma vienas isimyli is sirdies kitas del jusu turimo turto...susipazinus artimiau galesime susitikti ir pabendrauti ,esu paprastas zmogus pasimatymas tinka ir automobilyje ir gamtoje ,tiesiog pazink savo artima ,ieskau siuo metu savo moters amziaus ar vyresnes iki 5 metu/
Anketos informacija
Vardas:Valentinas
Slapyvardis:Jakee
Amžius:35 m.
Gimimo diena:1987.06.16
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Marijampolė
Statusas:Nevedęs
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Rusų, Kita
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Keliauju
Ūgis:180 cm
Svoris:91 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Tamsios
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
63%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Kovo 14 20:19
Koks yra laiko terminas nenuleisti rankų paieškai ? tai yra 10 metų neeikvosiu jėgų beprasmiems moterims ,savo aš čia nesutikau ir galbūt nesutiksiu...gvyenu dėl savęs ,keliausiu vienas ,išmokau būti be tavęs .todėl iki to sunkiai sekėsi ,visiems tik linksmybės,gėrymai,dideli juokai...man niekada to nereikėjo anksti subrendau ,jai rasiu ką ,nebūsiu toks kaip anksčiau ,save reikia protinti kasdien