Ieva (62 m. Marijampolė)
Įvairi.

Mano albumai Visi mano albumai (5 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:12444
Atsakomumas:100%
Apsilankymų skaičius:4249
Paskutinį kartą lankėsi:2022.08.08 08:55
Anketa sukurta:2021.07.06 07:47
Anketa atnaujinta:2022.07.30 15:56
Anketos numeris: 1149346 Netinkama anketa
Vardas:Ieva
Amžius:62 m.
Ūgis:168 cm
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Marijampolė
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (17)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Susiformavęs.
Reikalavimai partneriui:
Neturintis priklausomybių.
Hobis, pomėgiai:
Viskas po truputį.
Nevairuoju, negroju jokiu muzikos instrmnt.
Knyga, filmas:
Pagal nuotaiką ir poreikį.
Muzika:
Gera.
Sporto šaka:
Pati vaikštinėju, stebiu futbolą, dailųjį čiuožimą.
Gyvenimo šūkis:
Sustok, akimirksni, žavingas !
Juokingiausias nuotykis:
Nerūšiavau. Visko būna: ir linksma, ir liūdna.
Anketos informacija
Vardas:Ieva
Amžius:62 m.
Gimimo diena:1959.09.03
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Marijampolė
Statusas:Laisva
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Rusų, Vokiečių
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:168 cm
Svoris:73 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
73%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
63%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
63%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Liepos 22 11:26
Valdui, 56. Gyvenimas dažniausiai nenuspėjamas, stabilumas iliuzija. Reikia išmokt gyvent nestabilume, o tai nelengva.
Liepos 19 19:14
Andromedui ir kitiems jaunuoliams.Domėkitės psichologija, pažinkite save,nepainiokite meilės, sex, ar santuokos.Tai skirtingi dalykai.Pradžiai E. Fromm" Meilės menas".
Liepos 19 7:12
Andromedui 27 : Kaip reikia būti viskuo nusivylus ar nieko nesupratus gyvenime, kad taip rašyt apie meilę...
Liepos 18 10:34
Tadui 44: Skalbyklė, indaplovė, šaldytuvas, dulkių siurblys...ir gal dar žoliapjovė, jeigu teisingai supratau. :::034
Liepos 17 22:31
Atstumas lb.viską gadina, amžiaus skirtumas irgi, tėvai gali sugriaut vaikų gyvenimus. Įtariu, kad blogai išversta iš anglų kalbos.