Meilute (50 m. Jonava)
:::138:::138

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1490
Atsakomumas:56%
Apsilankymų skaičius:1271
Paskutinį kartą lankėsi:2021.09.18 15:37
Anketa sukurta:2021.03.20 01:43
Anketa atnaujinta:2021.06.26 00:08
Anketos numeris: 1145602 Netinkama anketa
Vardas:Meilute
Amžius:50 m.
Ūgis:164 cm
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Jonava
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (16)
Trumpai apie mane
Reikalavimai partneriui:
Buk savimi
Hobis, pomėgiai:
Hobis😅jug google visa info,nemoki kazko,prasigooglinai😜ir ismokai😅,na gerai gerai,gal ne is pirmi tas blynas gerai iskepe,bet bandai karta-kita ir rezultatas yra😜😀
Knyga, filmas:
Romantika,dramos,komedijos ir neistirti detektyvai
Muzika:
Lai lai lai🕺💃🕺💃tai nuotaika tik isrenka akordus😀
Sporto šaka:
😅😅😅ups,o miegas ar priklauso kokuai sper-sakes😜😅😅
Gyvenimo šūkis:
Gyvenimas vienas-gyvenu,kaip moku😜
Juokingiausias nuotykis:
🤔nuotykiai ne isgalvotos pasakos,bet pasakom visi megsta tiket,😅....turbut jau amnezija,gal buta o gal dar nebuta tu nuotykiu😅
Dar šis tas:
Domina-nepasididziuok,paklausk😜
Anketos informacija
Vardas:Meilute
Slapyvardis:Lowe
Amžius:50 m.
Gimimo diena:1971.05.27
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Jonava
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Kalbos:Lietuvių, Rusų, Kita
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:164 cm
Akys:Melsvai žalios
Plaukai:Balti
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
55%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
58%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Anketos komentarai
2021.04.24 08:24natasa (53 m. )
labai saauni
Karštosios linijos pranešimai
Rugpjūčio 22 9:48
Labas rytas,neieskau nieko,nerasinekit nesamoniu,manes nedomina jusu isivaizduojamos svajos,nevarkit,as neatrasineju. Nesvaistau laiko ,neturi ka parasyt,geriau sedek ten kur sedi,aciu uz supratima. Gero sekmadienio!