Edis (66 m. Kanada, Toronto)
Aš ieškau rimtų santykių su moterimi, pageidautina nuo 24 iki 44 metų.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (2 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:57
Отвечаемость:85%
Число посещений:689
Посещал последний раз:2022.08.12 13:53
Анкета создана:2021.02.22 23:41
Анкета обновлена:2021.02.23 00:56
Номер профиля: 1144790 Негодная анкета
Имя:Edis
Возраст:66 m.
Ūgis:180 cm
Знак зодиака:Козерог
Местность:Kanada, Toronto
Статус:В разводе
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Коротко обо мне
Характер:
Esu nuolankus, sąžiningas, ištikimas ir atsidavęs
Требования для партнеров:
Ieškau moters, turinčios panašias šeimos vertybes kaip aš.
Гобби, увлечения:
Man patinka kurti ir gaminti daiktus.
Kнига, фильм:
Nesvarbu, koks filmas, kol žiūriu su tinkama moterimi.
Mузыка:
Nesvarbu
Вид спорта:
Amerikos futbolas, ledo ritulys ir krepšinis
Жизненное мото:
Visada įsitikinkite, kad kišenė pilna ir nė vienas nepažįstamasis neturi rankos mano kišenėje!
Самое смешное приключение:
Tai dar neįvyks, nes laukiu tinkamos moters!
Ещё кое-что:
Išėjau iš savo verslo, kad asmeniškai prižiūrėčiau tėvus savo namuose. Vieną dieną planuoju grįžti į savo verslą. Esu IT inžinierius.
Информация анкеты
Имя:Edis
Псевдоним:EdisT
Возраст:66 m.
Gimimo diena:1956.01.03
Знак зодиака:Козерог
Местность:Kanada, Toronto
Статус:В разводе
Дети:Нет
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Желания:Связаться с друзьями
Флиртовать
Вместе провести досуг
Хочу быть видимым(-ой)
Языки:Литовский, Английский
Образование:Бакалавр
В данное время:Ничем не занимаюсь
Рост:180 cm
Вес:91 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Зелёные
Волосы:Коричневые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
85%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
100%
Комментарии анкеты
Нет комментариев