Kelnaičiauostis (36 m. Panevėžys)
Priklauso nuo maniakinės fazės, fazė arba stuporas: nuo isterinio juoko iki verkimo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (5 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:39
Atsakomumas:87%
Apsilankymų skaičius:500
Paskutinį kartą lankėsi:2024.07.01 22:08
Anketa sukurta:2020.12.27 13:58
Anketa atnaujinta:2021.10.19 11:02
Anketos numeris: 1142225 Netinkama anketa
Vardas:Kelnaičiauostis
Amžius:36 m.
Ūgis:170 cm
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Panevėžys
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau sekso partnerio
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Neprognozuojamas. Priklauso nuo maniakinės fazės, fazė arba stuporas: nuo isterinio juoko be priežasties iki visiško bukumo. Ieškant kažkokių bendrumų, tinka seksualinio maniako arba sociopato charakteristika: jam patinka įsivaizduot save valdantį situaciją, bet tu pirmas jam pasiūlyk kažką nešvankaus, jis pabėgs ir palįs po lova ir pradrebės tenai, - labai įtarus ir nepatiklus. Plius didybės manija.
Reikalavimai partneriui:
Jie čia cenzūruoja, todėl naudosime Ezopo kalbą. Moteriškas išorinis reprodukcinis stimuliatyvinis aparatas. Turėti moterišką išorinį reprodukcinį stimuliatyvinį aparatą - tai visi mano reikalavimai. Amžius nesvarbu.
Hobis, pomėgiai:
Frikciniai judesiai, sukeliantys tam tikros vidaus sekrecijos pasirodymą išorėje. Vaizdinė medžiaga, stimuliuojanti tam tikros vidaus sekrecijos pasirodymą išorėje. Frikcinių judesių, su tam tikru lengvosios pramonės objektu rankose, kaip papildomu dirgikliu, darymas sukeliant tam tikros vidaus sekrecijos pasirodymą išorėje.
Knyga, filmas:
Geros ir geri. Jeigu reikėtų degint visas pasaulio knygas ir palikt vieną, palikčiau Elijo Kanečio ,,Apakimą". Šiaip patinka amerikiečių diksilendo rašytojos, ,,prarastoji karta", vokiečių ir prancūzų egzistencialistai, rusų klasika. Iš lietuvių absoliuti mano diva - Vytautė Žilinskaitė, bachurėliai ir Erlickas su Beresnevičium. Kaip režisierius, labiausiai vertindavau brolius Koenus, maniau, kad jie negali sukurt blogo filmo, pasirodo, gali, bet bent jau garso takelius tai jau visada parenka z*****.
Muzika:
Classic country, neo-classic country, blue grass, r'n'b, soul, neo-soul, trance, house, reggae, trip hop, hip hop, classic rock, punk rock.
Sporto šaka:
Šaudymas į tolį ir į aukštį (du trys šūviai iš eilės - pusmaratonio analogas pagal sudegintas kalorijas). Laipiojimas Skaistuke į medžius nusikabinėti tam tikrų moterims pagamintų tekstilinių lengvosios pramonės objektų.
Gyvenimo šūkis:
,,Eik tu šeivamedin!", ,,Barsukas!", ,,Karvelis!", ,,Naktišvietė pelagėja!", ,,Pintenis!", ,,Č... tu baravyką!", ,,Z***** pintys!", ,,Z***** surikata!", ,,yeah, yeah, oh my god, baby, take it, take it, I'm cummi-i-i-i-i-in'!" - daug tų šūkių.
Juokingiausias nuotykis:
Na, kartą teko daryti frikcinius judesius, sukeliančius tam tikros vidaus sekrecijos pasirodymą išorėje, važiuojant dviračiu, tai labai žvengiau. O kartą bandžiau su spiningu nuo medžio nusikabinti vieną vienetą tekstilinio lengvosios pramonės gaminio ir nutraukiau guminuką. Arba: nusižiūrėjau vieną vienetą tekstilinio lengvosios pramonės gaminio ant kaštono, sakau, ai, nusikabinsiu rytoj, nuėjau rytojaus rytą: linkt tos vietos vedė pėdos sniege, tekstilinio lengvosios pramonės gaminio nebebuvo, bet nebuvo ir pėdų atgal, vadinasi, tą šmikį, mano konkurentą, paėmė į dangų arba prasivėrė žemė ir prarijo pragaras, nu arba tiesiog užklupau Nematomą Žmogų (kaip Jetį, Loch Neso pabaisą arba ateivį) in flagranti. O dar kitą kartą gyvenau Kalifornijoj ir Mohavyje kiauras dienas maukiau limonadą, nes labai karšta, šlpndvs tik kartą per parą ir visai nepagalvojau, kad angliarūgštė taigi vis tiek kažkaip turi pasišalint, - tai, grįžus į L.A., kaip užkaukė užpkls - kaip elektrinė gitara, todėl pradėjau dirbt gatvės muzikantu ir susikroviau nemenką kapitalą. Bet vis tiek - menu: Holivudo kalvose atlikau gamtinį reikalą; didelį; ir per vėlai susigriebiau, jog kuprinė su tualetiniu popieriumi pernelyg atstu nuo manęs, nepasieksiu; šovė išganinga mintis - užantyje aš gi turįs piniginę; meldžiausi, kad ten būtų 1 dolerio banknotų; bet buvo tik dvidešimtinė... verkiau ir šluosčiausi... O, buvo, mtrs atsisakė susitikt, tai ssrd, apribojau organizmo gyvybines funkcijas iki nulio ir padariau frikcinius judesius su jos apribotu iki nulio organizmu, va - didaktinė istorija.
Dar šis tas:
Kodėl jūs, moterys, manot, kad mes, vyrai, turėtume ieškot G taško ne jūsų išoriniame reprodukciniame stimuliatyviniame organe, o jūsų smegenyse, jeigu jūs net nesugebate be klaidų rašyti, ir kodėl mes, vyrai, manome esą geriausi pardavėjai, galintys už brangiausią kainą parduoti pigiausią pasaulyje prekę - išorinį vyrišką reprodukcinį stimuliatyvinį organą, kuris ir taip NEMOKAMAI siūlomas ties kiekvienu kampu?
Anketos informacija
Vardas:Kelnaičiauostis
Amžius:36 m.
Gimimo diena:1987.12.16
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Panevėžys
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau sekso partnerio
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Neturiu
Šiuo metu:Nieko neveikiu
Ūgis:170 cm
Svoris:72 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Anketos komentarai
Nėra komentarų