Terėsė (50 m.)
Gera-labai gera -biški šūdina-gera-labai gera :::034

Mano albumai Visi mano albumai (1 nuotrauka)

Anketos statistika
Surinkti taškai:350
Atsakomumas:68%
Apsilankymų skaičius:178
Anketa sukurta:2020.09.25 20:03
Panašios anketos
Anketos numeris: 1137990 Netinkama anketa
Vardas:Terėsė
Amžius:50 m.
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (7)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Sangviniška cholerikė :::034
Reikalavimai partneriui:
Jokie čia ne reikalavimai...Normalus vyras :::001 .Pozityvus, kultūringas, raštingas, mėgstantis keliauti, nenuobodus, dirbantis ir uždirbantis žmogus (sponsoriaus neieškau, bet ir išlaikytinio nereik :::034 ). Gerbiantis save ir šalia esančius. Mėgstantis ir galintis kalbėtis įvairiomis temomis.
Hobis, pomėgiai:
Knygos, kelionės, muzika, gamta
Knyga, filmas:
Daug jų yra. Mėgstu pozityvius dalykus
Gyvenimo šūkis:
Nedaryk kitam to, ko nenorėtum, kad tau padarytų
Dar šis tas:
Linksma, pozityviai žiūrinti į gyvenimą, atvira, empatiška, mėgstanti keliauti, ne visai durna ir ne visai baisi ( nooors...dėl skonio nesiginčijama :::034. Jei bus baisu-užsimerkit ). Vaikai užauginti, buitis sutvarkyta, profesinėj srity karjera padaryta.
Jeigu netyčia šitose ganyklose yra įdomus ir visapusiškai stiprus žmogus, būtų smagu su juo susipažinti. Gal atitiktų ne tik kūno, bet ir smegenų linkiai ir vingiai :::034 .
Seksuotojai, jauni vyrukai, tinkantys man į vaikus, chamai arba šiaip nepraustaburniai- šitai tetai NE-RA-ŠY-KIT. Blokuosiu ir tiek...kam, laiką gaišt.
Tikiuosi, aiškiai ir išsamiai save aprašiau :::034 . Ačiūūūūū už dėmesį :::034 :::034 :::034
Anketos informacija
Vardas:Terėsė
Amžius:50 m.
Gimimo diena:1970.05.16
Statusas:Laisva
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Dirbu
Kūno sudėjimas:Normalus
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
95%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
20%
Anketos komentarai
Nėra komentarų